hahahaha till masz racje!! wszystko chyba pasuje do nich hahahha .Ja tez ostatnio robilam na swoje urodziny i ludziska zapychali sie nimi!! Pozdrawiam
ja miałam kwadratowy 180 g
A jakiej ma byc wielkości ten serek, bo są różne?
Bardzo dobre, to moj pierwszy sos z winem i jestem zachwycona tym slodkawym aromatem. Czy lekka goryczka pochodzi rowniez od alkoholu czy od Camembertbo chcialabym ja nieco zlikwidowac nastepnym razem?
serniczek był wyśmienity:D
To najbardziej niebezpieczny przepis, jaki ostatnio spotkałam. Langosze zjadają się same bez udziału świadomości... podałam z surówką i pieczenią, a potem były jeszcze radosne doświadczenia- na langoszach lądowało wszystko, co dało się wydobyć z lodówki: mnie bardzo smakowały z serem feta zmiksowanym z brokułem... no co za przepis!!!!
Próbowałam robić chatkę z taką ilością masła. Wyszła guma do żucia. Smaczne, ale nie ma mowy aby podac to gościom. Proponuję do 500 g sera dodać co najmniej 150-175 g masła...będzie pyszne i puszyste (niestety -dla bioder i brzuszków).
dzieki!!! fajnie, że smakował. my zawsze sie nim objadamy i popijamy mleczkiem :):): pozdrowienia!!!!
cieszę się Wróbelku że ciacho smakowało :)
dorka1315,jak już wcześniej pisałam znam je z dzieciństwa.
Zrobiłam,polecam z całego serca,robi się w 5 minut,a jakie pyszniutkie,mięciutkie i wogóle nazwałabym "odlotowe".
Dzięki za przepis i pozdrawiam,iwona
Fajnie, będę pierwsza :) - zupa pyszna, aż poparzyłam sobie język. Wprowadziłam tylko 1 modyfikację- zamiast bulionu wzięłam 100 ml mleka (przygotowywałam porcję na 1 osobę), rozpuściłam w nim serek topiony, dodałam wody, kluseczki z mięsa i pora. Podgotowałam, podjadając już z garnka. Wiem, że połączenie mięsa i mleka brzmi dość zaskakująco, ale- wierzcie mi- orgazm przez kubki smakowe :D!
ciasto bardzo dobre:) wszyscy pałaszowali, aż im się uszy trzesły:)
Dziękuję za fotkę... ciasto wygląda przeapetycznie :).Pozdrawiam, sunny.
Robie bardzo podobna surówke. Proponuje dodac jabłko starte na grubych oczkach
Kapuję, dzieki wielkie, będę próbować.