Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

alisia

(2007-09-11 17:05)

Ciasto przepyszne. Do masy wiśniowej dodałam zmiksowane wiśnie drylowane z syropu, doskonale się nadają. Ciasto robiłam w tortownicy o średnicy 25 cm i wyszło dośc wysokie. Myślę, że z powodzeniem mogłoby zastąpić typowy tort. Dziękuję Gabulko:)


    

Dorota zza plota

(2007-09-11 16:16)

Jutko a moze jako dodatek do zielonej salaty takej z sosem vinegrette albo do zupy cebulowej zamiast paluszkow albo do mojej zupy ze szpinaku lub salaty

ilka76

(2007-09-11 16:13)

Naciaczku nie wiem co się stało, że ta masa Ci nie zastygła. Nie wiem jakiego kisielu użyłaś. Ja zawsze robię na tradycyjnym.

ilka76

(2007-09-11 16:09)

Jutko ja zawsze jadam je solo jak już pisałam wcześniej. Może zaserwujesz je do barszczu czerwonego jak już ktoś sugerował.

Bardzo się cieszę, że ślimaczki smakują. Pozdrawiam wszystkich.

Jutka

(2007-09-11 15:29)

w jaki sposob je sie takie pomidorki? nozem i widelcem czy poprostu ugryzamy takie pomidorki?

Jutka

(2007-09-11 15:26)

z pewnoscia wyprobuje ten przepis. wyglada apetycznie. niestety na ten portal nie mozna wchodzic jezeli glod ssie w brzuchu bo ogladanie smakowitosci poteguje to uczucie... dlatego czym predzej uciekam stad...

nonka4

(2007-09-11 15:14)

telkuniu,kasza znów zrobiona z mieszanką chińską i mielonym mięskiem podsmażanym.Pychota,polecam!

Fot. mlena, Aniołek
Aniołek
142k
1k
91
mlena
mlena

(2007-09-11 15:05)

anitaborkowska1 - Ciasto należy włożyć do nagrzanego piekarnika. Pozdrawiam .

Jutka

(2007-09-11 15:04)

A co powiesz o nazwie "Cipeczki z jabłuszkiem" ?  

Jutka

(2007-09-11 15:00)

A moze ktos da zdjecia jak wyglada ten kalafiorek?

Natka64

(2007-09-11 14:48)

Ja do masla daje duzo zielenizny i czosku ,pierz,sol magi i wegeta,wegeta robi fajny smak

teklunia

(2007-09-11 14:43)

To najfajniejsza nazwa potrawy, jaką ostatnio widziałam ;)

Jutka

(2007-09-11 14:22)

Z masła można formować kulki, po wymieszaniu z wszystkimi przyprawami należy włożyć masę do lodówki, jak troche stwardnieje formować kulki - wielkosci duuuzych korali, a nastepnie ponownie wlozyc do lodowki. Taki sposob podania polecam jezeli chcemy polozyc maslo kazdemu na talerzu. W taki sposob zazwyczaj masla smakowe sa serwowane w restauracjach.

Fot. mlena, Aniołek
Aniołek
142k
1k
91
mlena
anitaborkowska1

(2007-09-11 13:51)

W którym momencie włożyć ciasto do piekarnika na gaz,od razu czy jak się nagrzeje?

Jutka

(2007-09-11 13:46)

Dzieki za odpowiedz, ja chcialabym podac je gosciom na kolacje jako danie glowne i chcialabym podac je z 'czyms' zeby danie bylo bogatsze. Do czego slimaczki moga pasowac?

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij