Wg wiedzy mojej przyjaciółki obniża ciśnienie /podobno znana jej osoba z nadciśnieniem czuje się po kuracji rewelacyjnie/ i poprawia ogólnie kondycję i samopoczucie.
No i zrobione:) Polecam ponieważ są pyszne, chrupiące i bardzo szybko się robi. Ja dodałam aromat migdałowy oraz posmarowałam ciastka rozmąconym jajkiem i posypałam cukrem.
Pozdrawiam serdecznie.
gitan powiedz mi co to jest dokladnie sledz w oleju wiejskim? jak to wyglada?
Ślimaczki pyszne i rzeczywiście najlepsze na ciepło, szkoda że zrobiłam z połowy porcji.
witam ja bym chciała sie dowiedziec ile dokladnie tej maki bo w robieniu kopytek nie jestem zbyt dobra
salatka rewelacyjna Pozdrawiammmm :)
Mi sie z tego zrobila jedna wielka jajecznica, zamiast zmazyc na patelni proponuje wsadzic do piekarnika
powiedzcie mi bo moze robie cos zle albo cos złego dodaje, margaryne daje kasie mleko w takim granatowym opakowaniu robie wszystko identycznie jak jest w przepisie i jak wczesniej robiłam było pyszne a teraz wychodzi mi takie błyszczace i jakby takie wodniste..... dlaczego tak mi sie robi??
Mniam, mniam ... w tej marynacie mieso wychodzi pyszne! Ale ja nie robiłam w tej maryacie schanu tylko piersi z kurczaka i piekłam w piekarniku, ale i tak pycha ;) Polecam innym ten przepis :) Pozdrówka :*
bardzo mi sie podobaja jutro sie zabieram do pieczenia.
Babeczka - super wyszła! Co prawda - to prawda: to ciasto nie może się nie udać :) Szybka w przygotowaniu i smaczna!! mmmmhhhmmmm......
Sos rewelacyjny,robiłam już 2 lata ale z przepisu od koleżanki,dopiero potem znalazłam go na WŻ.Dodałam marchewkę pokrojoną w małe słupki, nie dodawałam mąki i nie pasteryzowałam tylko gorący prosto z garnka wkładałam do słoików.Wszystkie słoiki przestały bez problemu do wiosny a nawet dłużej.Jest bardzo pikantny ale ja najbardziej lubię go z pokrojoną piersią kurczaka i wtedy piersi nie trzeba już niczym doprawiać tylko usmażyć i dodać do sosu.Wyjątkowo udany przepis,polecam lubiącym pikantności
.