Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

alman

(2007-09-08 21:00)

Wg wiedzy mojej przyjaciółki obniża ciśnienie /podobno znana jej osoba z nadciśnieniem czuje się po kuracji rewelacyjnie/ i poprawia ogólnie kondycję i samopoczucie.

dycha

(2007-09-08 20:01)

No i zrobione:) Polecam ponieważ są pyszne, chrupiące i bardzo szybko się robi. Ja dodałam aromat migdałowy oraz posmarowałam ciastka rozmąconym jajkiem i posypałam cukrem.
 Pozdrawiam serdecznie.

sylvii

(2007-09-08 19:59)

gitan powiedz mi co to jest dokladnie sledz w oleju wiejskim? jak to wyglada?

dycha

(2007-09-08 19:55)

Ślimaczki pyszne i rzeczywiście najlepsze na ciepło, szkoda że zrobiłam z połowy porcji.

dycha

(2007-09-08 19:51)

Bardzo dobre kotleciki na piątkowy obiadek:)

dycha

(2007-09-08 19:50)

Zupka pyszna, polecam:)

luska20

(2007-09-08 19:38)

witam ja bym chciała sie dowiedziec ile dokladnie tej maki bo w robieniu kopytek nie jestem zbyt dobra

naathalinka

(2007-09-08 19:30)

salatka rewelacyjna Pozdrawiammmm :)

loki85

(2007-09-08 19:30)

Mi sie z tego zrobila jedna wielka jajecznica, zamiast zmazyc na patelni proponuje wsadzic do piekarnika

Marta Orłowska

(2007-09-08 19:30)

powiedzcie mi bo moze robie cos zle albo cos złego dodaje, margaryne daje kasie mleko w takim granatowym opakowaniu robie wszystko identycznie jak jest w przepisie  i jak wczesniej robiłam było pyszne a teraz wychodzi mi takie błyszczace i jakby takie wodniste..... dlaczego tak mi sie robi??

cakie mania

(2007-09-08 19:08)

Mniam, mniam ... w tej marynacie mieso wychodzi pyszne! Ale ja nie robiłam w tej maryacie schanu tylko piersi z kurczaka i piekłam w piekarniku, ale i tak pycha ;) Polecam innym ten przepis :) Pozdrówka :*

HCICK

(2007-09-08 19:01)

bardzo mi sie podobaja jutro sie zabieram do pieczenia.

friendaa

(2007-09-08 18:56)

Babeczka - super wyszła! Co prawda - to prawda: to ciasto nie może się nie udać :) Szybka w przygotowaniu i smaczna!! mmmmhhhmmmm......

elik21

(2007-09-08 18:55)

Sos rewelacyjny,robiłam już 2 lata ale z przepisu od koleżanki,dopiero potem znalazłam go na WŻ.Dodałam marchewkę pokrojoną w małe słupki, nie dodawałam mąki i nie pasteryzowałam tylko gorący prosto z garnka wkładałam do słoików.Wszystkie słoiki przestały bez problemu do wiosny a nawet dłużej.Jest bardzo pikantny ale ja najbardziej lubię go z pokrojoną piersią kurczaka i wtedy piersi nie trzeba już niczym doprawiać tylko usmażyć i dodać do sosu.Wyjątkowo udany przepis,polecam lubiącym pikantności.

kamila1234

(2007-09-08 18:46)

Zrobiłam w tygodniu te ciastka drożdzowe i proszę tak wyglądały:

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij