Ostatno zrobiłam pychotkaaa!!!!!!!!
Tak i jeszcze surowe jajko.Dlatego smażymy a nie jemy od razu.Twardo się upieram,że nie trzeba gotować
Monciu ja mysle ze Barbara ma na mysli iz w ciescie jest surowa maka...
Barbara,ciasto nie jest surowe bo roladki robie z ugotowanych ziemniaków i ugotowanego mięsa.Moja babcia nigdy ich nie gotowała i ja też nigdy tego nie robie.Wrzucam je od razu na patelnie.
monia82-możesz użyć dowolnego mięska,w przepisie nie jest powiedziane o jakie mięso chodzi,ważne żeby to było mięsko ugotowane.U mnie zazwyczaj jest to mięso z kurczaka.
nie mam maszynki do mięsa, czy można to mięso pociąć w robocie?
Tak, to też mój smak dzieciństwa, a przepis wyszperałam i wstawiłam na czyjąś prośbę, zresztą dla mnie kiedyś też wyszperała moja starsza siostra z zapisków mamy..
Do Mońci: gotuje sie te roladki dlatego,ze ciasto jest surowe
Boczuś baaaardzo dobry. U nas jako wędlina na zimno. Siostra, która nie lubi tłustych wędlin nawet się nie zorientowała z czego pieczeń zrobiona i zajadała aż jej się uszy trzęsły. Wszystkim smakowało, powtórzę na pewno przy najbliższej okazji. Pozdrawiam
jesli autorka nie moze odpowiedziec to moze chociaz ktos z forumowiczów, kto ma doswiadczenie, odpowie na moje pytanie...
Ciasto rewelacyjne !!! pycha ja czesto zamiast zapachu rumowego daje lyzeczke cynamonu i pare kropli wanilii tez pycha !!
Bardzo dobry przepis na ryż z jabłkami. Po prostu pychotka!!!
Super jest ten przepis. Pampuchy palce lizać! Dziękuję!
Tez uwielbiam te ciasteczka, maja dla mnie smak dzieciństwa. Masz racje najlepiej smakuja jak troche poleżą. Dzieki za przypomnienie przepisu.
drożdży jest wystarczająco,a chleb pięknie rośnie