Twoje danie wyglada tak smakowicie ze przy niedzieli lece do sklepu po biala kielbaske (reszta skladnikow jest w domu ) i jeszcze dzis bede gotowac .
Pytanko, czy kielbase przed smazeniem podgotowac czy smazyc surowa ?
Ale fajny przepis jak wrócę z wyjazdu to zaraz robię. Mam tylko pytanie o przyprawę "magii" - to ta ciemna w płynie tak?
wyszly przepyszne!!polecam!!!
Ja dodałam marchewkę, fasolkę szparagową i cukinię pokrojoną na kawałki. Po prostu pyyyychotka :))
Może nie jest to propozycja na niedzielny obiad ale posiada wszystkie zalety dania jednogarnkowego i jest baardzo smaczna...:)))
A bo ja nie dałam ananasa i rodzynek - to mnie zawsze przeraża w sałatkach
Jakoś nie mogę się przełamać.
Bardzo dobre. Zrobiło furorę, wszyscy myśleli ,że się niesamowicie napracowałam bo tyle tych warstw - a to takie proste
Przepis już sprzedałam dalej. Od siebie dodałam pokrojone na mini kawałeczki brzoskwinie z puszki do masy budyniowej.Pozdrawiam serdecznie.
Pyszności:))) polecam! Do tego zrobiłam ryż wg.przepisu: http://www.wielkiezarcie.com/przepis19339.html
Supwer przepis robiłam go juz wiele razy i polecam wszystkim. Najczęściej robię go przed imprezami na swieżym powietrzu i odgrzewam na grilu wszyscy sie zajadają. Pozdrowionka i dzięki za przepis !!!
kaszaneczka wydaje się wyśmienita ale mam 1 "ale" :) po co aż 2 g w piekarniku przecież kaszanka nie jest surowa? Pozdrówka
Ulam, juz poprawilam w przepisie, rzeczywiscie niejasno napisalam. Przecedzic a potem dodac pozostale skladniki. Dziekuje ze zwrocilas na to uwage. Pa
Ciekawy jabłecznik ksenusia ,wypróbuje ,dzieki za przepis z fotką zosia
odstawiamy do lodówki czy gdzieś w temperaturze pokojowej? może jak odstawimy do lodówki to nie będzie się tak rozwalać?
Moja wersja nie jest tak skomplikowana, ale zawsze wychodzi jest zapewne równie dobra jak wasza :)