Robię tę szarlotkę bardzo często, moje dziewczyny ją uwielbiają:)))
Ja również robię często tę sałatkę, ale nie układam warstwami. Poprostu mieszam wszystko razem. Przydatnym "wynalazkiem" jest słoik selera razem z ananasem, ale nie pamietam jakiej firmy to produkt.
hmmm a czy ta czekoada sie nie rozpusci we frytkownicy? probowalas juz je robic? pozdrawiam
Upiekłam i jest pyszniutki! Jest niezwykle prosty i nie wymaga pracy. Mniam :D Moja ciocia dodaje dodatkowo torebkę przyprawy do piernika i orzechy i wychodzi piernik, ale ja wolę Murzynka.
Ja mam podobny przepis tylko, że ja wczesniej mixuje aronię i troche musi postac aronia.
w anglii maja dwa rodzaje smietany -- single tj. jakies 24% i ouble tj 48% - -takie gesciutkie i przyjemne :)
no tak, zrobiłam, ale nie mam szybkowara i gotowalam jakieś 3 - 4 godzin na małym gazie ...i co ..kicha. Mięso nie dośc się rozgotowało, zresztą nie wiem do jakiej konsystencji miało się rozgotowc... w smaku extra, reszta kicha... bez szybkowara ani rusz...
Lucio55 bardzo ładnie wyrosłoCi to ciasto i apetycznie wygląda.Cieszę się że wyszło Ci i dziękuję za zdjęcie.
Sałatka pierwsza klasa!! Dzięki za przepis i pozdrawiam.
Na pewno wypróbuję. I dam znać o efektach :)
Robiłem ją już ze 4 razy. Za każdym razem przepyszna!!!!POLECAM
Ciekawy sposób! Następnym razem na pewno wypróbuje!
Zrobiłem! Polecam! Smaczne! Trochę mi się pokręciły proporcje, ale wyszło ok :)