Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

zosia

(2007-08-13 23:53)

Ciekawy przepis ,cos nowego,napewno wypróbuje ,juz jest w ulubionych ,dzieki.Pozdrawiam zosia

Baśka

(2007-08-13 23:32)

Wszyscy chórem sałatka pyszna,od dzisiaj ja do chóru dołączam.Zrobię jeszcze więcej, bo to co zrobiłam pachnie malizną.

Baśka

(2007-08-13 23:19)

Ekstra sosik,zrobiłam dzisiaj,jeszcze reszta sie pasteryzuje.Wyszło mi z tej porcji 16 słoiczków "dżemowych" (to odpowiedx dla jetsuper)

superka

(2007-08-13 23:09)

Ale z galaretką to chyba nie gotować tej zalewy?

czekoladka145

(2007-08-13 22:25)

Twój przepis jest zachęcający i chyba wypróbuje go niebawem.Mam juz tego trochę , ale coś nowego zawsze nęci.Pozdrawiam !!!

Olcik

(2007-08-13 21:47)

Oto mój chlewik :>))))))))) Super pomysł!

beata683

(2007-08-13 21:38)

Wspaniała sałatka. Bardzo chwalona przez moją rodzinkę.

netinka

(2007-08-13 21:31)

Chyba nie będę zbyt oryginalna jak powiem, że Ta pizza jest REWELACYJNA :). Na prawdę jak w pizzerii. Moj narzeczony robił ją i była bardzo smaczna. Ja również się dzisiaj za nią zabrałam, ciekawe czy wyjdzie mi dzisiaj:/, bo jakoś biszkopt mi nie wyszedl:(.

Ogólnie pizza PYCHA - ciasto.

mary50

(2007-08-13 21:08)

Judyta podaj prosze czy figi maja byc swieze czy suszone,oraz jak drobno je pokroic.Sprobowalabym upiec to ciasto zapowiada sie ciekawie.Pozdrawiam.Mary

paolak79

(2007-08-13 20:30)

Sałatka bardzo pyszna...

appetita

(2007-08-13 20:03)

Szkoda, że nie przypadły Wam do gustu tak przygotowane udka, coż bywa i tak... Dziękuję za wypróbowanie przepisu i życzę tylko smakowitych odkryć kulinarnych! Pozdrawiam K.

Hyundai

(2007-08-13 19:54)

przepraszam bład: nimi zajada!!!!

Hyundai

(2007-08-13 19:52)

Dla mnie te ogorki są zdecydowanie za ostre!!! Lubię ostry smak i czosnek ale jak napisałam - jest tego tu za dużo!!! W następnym roku zrobię ale z całymi ząbkami czosnku i 2 łyżeczkami chili!!! Niestety w tym roku nie da się niemi zajadać - tylko skosztować a zpiwem to już zupełnie nie da się ich połączyć! Wybaczcie!!! Polecam ogorki z tabasco a jeśli ktoś lubi ostry smak to dodać więcej sosu. Pozdrawiam wszystkich smakoszy!

Fot. awonli, Bezowiec
Bezowiec
65.2k
746
30
awonli
mamlak

(2007-08-13 19:37)

awonli pierwszy raz widzę taki przepis na polewę z kwaśną śmietaną,jeżeli możesz to napisz mi kiedy dodać tą śmietanę.Pozdrawiam

Jola123

(2007-08-13 19:37)

Asiu napisz mi proszę czy ten paprykarz można przetrzymywać całą zimę? Piszesz,że pasteryzować więc domyślam się,że tak.Chciałabym wiedzieć na pewno bo podoba mi się ten przepis i zrobiłabym parę słoików na zimę.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij