Ciekawy przepis ,cos nowego,napewno wypróbuje ,juz jest w ulubionych ,dzieki.Pozdrawiam zosia
Wszyscy chórem sałatka pyszna,od dzisiaj ja do chóru dołączam.Zrobię jeszcze więcej, bo to co zrobiłam pachnie malizną.
Ekstra sosik,zrobiłam dzisiaj,jeszcze reszta sie pasteryzuje.Wyszło mi z tej porcji 16 słoiczków "dżemowych" (to odpowiedx dla jetsuper)
Ale z galaretką to chyba nie gotować tej zalewy?
Twój przepis jest zachęcający i chyba wypróbuje go niebawem.Mam juz tego trochę , ale coś nowego zawsze nęci.Pozdrawiam !!!
Wspaniała sałatka. Bardzo chwalona przez moją rodzinkę.
Chyba nie będę zbyt oryginalna jak powiem, że Ta pizza jest REWELACYJNA :). Na prawdę jak w pizzerii. Moj narzeczony robił ją i była bardzo smaczna. Ja również się dzisiaj za nią zabrałam, ciekawe czy wyjdzie mi dzisiaj:/, bo jakoś biszkopt mi nie wyszedl:(.
Ogólnie pizza PYCHA - ciasto.
Judyta podaj prosze czy figi maja byc swieze czy suszone,oraz jak drobno je pokroic.Sprobowalabym upiec to ciasto zapowiada sie ciekawie.Pozdrawiam.Mary
Sałatka bardzo pyszna...
Szkoda, że nie przypadły Wam do gustu tak przygotowane udka, coż bywa i tak... Dziękuję za wypróbowanie przepisu i życzę tylko smakowitych odkryć kulinarnych! Pozdrawiam K.
przepraszam bład: nimi zajada!!!!
Dla mnie te ogorki są zdecydowanie za ostre!!! Lubię ostry smak i czosnek ale jak napisałam - jest tego tu za dużo!!! W następnym roku zrobię ale z całymi ząbkami czosnku i 2 łyżeczkami chili!!! Niestety w tym roku nie da się niemi zajadać - tylko skosztować a zpiwem to już zupełnie nie da się ich połączyć! Wybaczcie!!! Polecam ogorki z tabasco a jeśli ktoś lubi ostry smak to dodać więcej sosu. Pozdrawiam wszystkich smakoszy!
awonli pierwszy raz widzę taki przepis na polewę z kwaśną śmietaną,jeżeli możesz to napisz mi kiedy dodać tą śmietanę.Pozdrawiam
Asiu napisz mi proszę czy ten paprykarz można przetrzymywać całą zimę? Piszesz,że pasteryzować więc domyślam się,że tak.Chciałabym wiedzieć na pewno bo podoba mi się ten przepis i zrobiłabym parę słoików na zimę.