Smakowicie wyglądają no i sa tanie.Na pewno wypróbuję.
PSS SPOLEM -- jak ja tesknie za niektorymi pomyslami :) a jakie smaczne to bylo -- wlasnie dzis to ugotowalem i smakowaly wszystkim pracownikom :) aa i smazylem na oliwie z oliwek ze wzgledu dietetycznych:) polecam -- a tu fotki:
Pyzy są pyszne, ja robiłam z nadzieniem mięsnym, polecam
z serkiem mascarpone masz kręcenie przez maszynkę z głowy - zobaczysz ...
Powiedz mi jeszcze jak to zrobiłaś ,że Twoje ciasto wygląda na wierzchu tak fajnie "dachówkowo",czyli jakby warstwy zachodziły na siebie? Efekt jest super !!
Leszku i magdom.. na zdjeciu wyraznie widac ze najpierw ukladamy:
1. jajko
2. kukurydza
3.tunczyk
4.por
5.ser
6.seler
7.ananas
Pozdrawiam ;-)
Suuuuper ciacho polecam !!!!
Przepis rewelka.Gorąco polecam jak ktoś nie próbował.Robiłam-tak wszystkim posmakowało,że zostały mi tylko 2 słoiki.Dobrze że dynia w tym roku obrodziła.
Najpierw ucieramy cukier z margaryna, dodajemy jajka i smietane a na koncu make wymieszana z proszkiem do pieczenia.
Przejrzałam Twoje wszystkie przepisy i z z niecierpliwością czekam na Twoje własne zdjęcia przygotowanych potraw :) Pozdrawiam.
Fajny przepis - z biblioteczki poradnika domowego, numer sierpniowy (2007)...bardzo dobre takie brzoskwinki, fajnie się komponują z innymi składnikami potrawy.
też proszę o podanie kolejności układania!