Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

olka2910

(2007-08-12 17:57)

 Dziś zrobiłam i wyglądają po prostu bosko. Zalewa świetna. Własnie coś tak prostego szukałam. Dzieki Wielkie!!!

magdula26

(2007-08-12 17:39)

robilam ten przepis jest bardzo dobry ale odtatni zrobiłam zamiast biszkoptu na herbatnikach a podwujna masa budyniowa wyszedł zarobisty polecam

alidab

(2007-08-12 17:24)

Świetny i bardzo efektowny przepis na pieczone mięso. Czosnku dałam więcej, zresztą mój kawałek mięsa ważył ok.1,20 kg. Miałam poważne problemy z zapakowaniem całej tej niespodzianki i zwinięciem mięsa w rulon- po nałożeniu solidnego opatrunku przy pomocy nici i spinek...udało się..:))))
Tak wyglądało    a smakowało wybornie....
Z przyjemnością będę wracać do tego przepisu a autorce pięknie dziękuję...:)))

Tola3

(2007-08-12 17:06)

Kotlety sa pyszne, zawsze to jakies urozmaicenie.

Tola3

(2007-08-12 17:04)

Moj maz rowniez doczekal sie fasolki, do momentu znalezienia tego przepisu nie odwazylam sie zrobic fasoli. Ta jest pyszna i szybka do przygotowania.

Tola3

(2007-08-12 17:01)

Pyszne i banalnie proste ;))))

HCICK

(2007-08-12 16:56)

jak ja wam zazdroszcze (choc wiem ze to nieladnie ale coz) tych wszystkich wspanialych drozdzowek, ja juz chyba sie nie odwaze po moich zakalcach

kinguniaa

(2007-08-12 16:36)

witam własnie zrobiłam ogóreczki i chyba nie bedzie to żadna nowość jak powiem że są bardzo dobre.dziękuje za przepis pozdrowienia dle emilioos oraz teściowej

kin

(2007-08-12 16:32)

ciacho wyszlo super!!!w zasadzie to juz sie konczynastepne zrobie ze sliwkami tez musi byc pyszne!bardzo fajny prosty sposob na smaczne drozdzowe ciasto

aga9999

(2007-08-12 16:23)

Nigdy nie mroziłam ciasta drożdżowego ani surowego ani gotowego.. pozdrawiam

Fot. Wkn, Pancakes wg Wkn
Pancakes wg Wkn
99.9k
1.3k
158
Wkn
liteona

(2007-08-12 16:09)

Naleśniki po prostu super   pycha też następnrgo dnia

Fot. Wkn, Pizza
Pizza
93.2k
691
85
Wkn
QWER

(2007-08-12 15:42)

na ile stopni ma być ustawiony piekarnik i na jak długo wstawić ją do pieca??

Fot. bunia, Tiramisu buni
Tiramisu buni
27.1k
524
25
bunia
luiza_25

(2007-08-12 15:14)

a ja zrobilam to ciacho,tylko,ze masa z mleka i kawy pomimo,ze dodalam zelatyne (bo byla za rzadka)rozplynela sie,ale ciasto przepyszne,robie je ponownie za tydzien,dam wiecej zelatyny

psiunia

(2007-08-12 15:13)

Bardzo dobre .Podałam jako dodatek do kotleta.Polecam naprawdę warto

belaiza

(2007-08-12 14:36)

to chyba chodzi o to by zmiksowac jak ostygnie. Kiedys mialam jakis przepis w ktorym trzeba bylo zrobic taka pianke z galaretki.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij