Dziś zrobiłam i wyglądają po prostu bosko. Zalewa świetna. Własnie coś tak prostego szukałam. Dzieki Wielkie!!!
robilam ten przepis jest bardzo dobry ale odtatni zrobiłam zamiast biszkoptu na herbatnikach a podwujna masa budyniowa wyszedł zarobisty polecam
Świetny i bardzo efektowny przepis na pieczone mięso. Czosnku dałam więcej, zresztą mój kawałek mięsa ważył ok.1,20 kg. Miałam poważne problemy z zapakowaniem całej tej niespodzianki i zwinięciem mięsa w rulon- po nałożeniu solidnego opatrunku przy pomocy nici i spinek...udało się..:))))
Tak wyglądało a smakowało wybornie....
Z przyjemnością będę wracać do tego przepisu a autorce pięknie dziękuję...:)))
Kotlety sa pyszne, zawsze to jakies urozmaicenie.
Moj maz rowniez doczekal sie fasolki, do momentu znalezienia tego przepisu nie odwazylam sie zrobic fasoli. Ta jest pyszna i szybka do przygotowania.
Pyszne i banalnie proste ;))))
jak ja wam zazdroszcze (choc wiem ze to nieladnie ale coz) tych wszystkich wspanialych drozdzowek, ja juz chyba sie nie odwaze po moich zakalcach
witam własnie zrobiłam ogóreczki i chyba nie bedzie to żadna nowość jak powiem że są bardzo dobre.dziękuje za przepis pozdrowienia dle emilioos oraz teściowej
ciacho wyszlo super!!!w zasadzie to juz sie konczy
nastepne zrobie ze sliwkami tez musi byc pyszne!bardzo fajny prosty sposob na smaczne drozdzowe ciasto
Nigdy nie mroziłam ciasta drożdżowego ani surowego ani gotowego.. pozdrawiam
Naleśniki po prostu super
pycha też następnrgo dnia
na ile stopni ma być ustawiony piekarnik i na jak długo wstawić ją do pieca??
a ja zrobilam to ciacho,tylko,ze masa z mleka i kawy pomimo,ze dodalam zelatyne (bo byla za rzadka)rozplynela sie,ale ciasto przepyszne,robie je ponownie za tydzien,dam wiecej zelatyny
Bardzo dobre .Podałam jako dodatek do kotleta.Polecam naprawdę warto
to chyba chodzi o to by zmiksowac jak ostygnie. Kiedys mialam jakis przepis w ktorym trzeba bylo zrobic taka pianke z galaretki.