Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

trzynastka

(2007-08-12 14:04)

Mięsko po prostu rozpływa się w ustach, jest delikatne i aromatyczne.
Do odgrzania również nieźle się nadaje.
Polecam, jak wszyscy z resztą ;)

Fot. mlena, Aniołek
Aniołek
142k
1k
91
mlena
trzynastka

(2007-08-12 14:01)

Aniołek jest przepyszny (robiłam już dwa razy i nie mam zamiaru na tym poprzestać!).
Amoniak dosyć dobrze zastąpić można właśnie proszkiem do pieczenia.
Sodki zdecydowanie nie polecam.
Nie wiem, z czego dokładnie to wynikało, ale na sodce ciasto było miejscami gorzkie i popsuło efekt.

kasia_turek91

(2007-08-12 13:46)

bardzo dobre!

Przepis
Babski Drink
16.4k
87
9
Roni
kasia_turek91

(2007-08-12 13:44)

pyszneee... dobre jest też z mlekiem czekoladowym, trudno je dostać ale jest w TESCO

kasia_turek91

(2007-08-12 13:42)

pyszneeee! nic dodać-nic ująć

stella33

(2007-08-12 13:22)

Inko 21- to ja wnioskuje,ze klarowny rosół  jest wynikiem dolewania zimnej wody i dodatkowo skręcenia palnika przezd zagotowaniem mięsa, tak wynika z Twojego przepisu, czy dobrze zrozumiałam ?

jamajka

(2007-08-12 13:14)

Hej mam imprezkę w przyszłą sobotę i chciałabym zrobić te pierogi i w zwązku z tym chciałabym sie zapytać czy mogę zrobic je wcześniej, upiec, a potem zamrozić, czy może zamrozić je przed pieczeniem???

myszek78

(2007-08-12 12:52)

Ogórki w samku są bardzo dobre ale ostre jak

agaber

(2007-08-12 12:38)

Tak chlebek wkładam do nagrzanego piekarnika

Karolcia172

(2007-08-12 12:18)

Zrobiłam własne kruche i ciasto wyszło przepyszne. Ciekawy przepis, na pewno będę z niego jeszcze korzystać, ale z moim własnym kruchym. Pozdrawiam.

miodunka18

(2007-08-12 12:15)

nie ma za co, powodzeni I SMACZNEGO

basia19

(2007-08-12 11:58)

Agulek, jeśli chodzi o proporcje, to jest to raczej nie możliwe, bo każdy ma inny smak, poprostu musisz powoli dodawać musztardy i skosztować.

basia19

(2007-08-12 11:56)

Aleksandro, niestety,  pieczenie ciast owszem, ale z gotowaniem to już nie bardzo. Sosów na zimno nie znam, pozdrawiam.

krysta

(2007-08-12 11:52)

Nie,wystarczy dobrze zakręcić.

aleksandra

(2007-08-12 11:50)

dobrze. dzieki wielkie .aha Basiu czymasz jakies dobre przepisy na sosy ale na zimno?

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij