Mięsko po prostu rozpływa się w ustach, jest delikatne i aromatyczne.
Do odgrzania również nieźle się nadaje.
Polecam, jak wszyscy z resztą ;)
Aniołek jest przepyszny (robiłam już dwa razy i nie mam zamiaru na tym poprzestać!).
Amoniak dosyć dobrze zastąpić można właśnie proszkiem do pieczenia.
Sodki zdecydowanie nie polecam.
Nie wiem, z czego dokładnie to wynikało, ale na sodce ciasto było miejscami gorzkie i popsuło efekt.
bardzo dobre!
pyszneee... dobre jest też z mlekiem czekoladowym, trudno je dostać ale jest w TESCO
pyszneeee! nic dodać-nic ująć
Inko 21- to ja wnioskuje,ze klarowny rosół jest wynikiem dolewania zimnej wody i dodatkowo skręcenia palnika przezd zagotowaniem mięsa, tak wynika z Twojego przepisu, czy dobrze zrozumiałam ?
Hej mam imprezkę w przyszłą sobotę i chciałabym zrobić te pierogi i w zwązku z tym chciałabym sie zapytać czy mogę zrobic je wcześniej, upiec, a potem zamrozić, czy może zamrozić je przed pieczeniem???
Ogórki w samku są bardzo dobre ale ostre jak
Tak chlebek wkładam do nagrzanego piekarnika
Zrobiłam własne kruche i ciasto wyszło przepyszne. Ciekawy przepis, na pewno będę z niego jeszcze korzystać, ale z moim własnym kruchym. Pozdrawiam.
nie ma za co, powodzeni I SMACZNEGO
Agulek, jeśli chodzi o proporcje, to jest to raczej nie możliwe, bo każdy ma inny smak, poprostu musisz powoli dodawać musztardy i skosztować.
Aleksandro, niestety, pieczenie ciast owszem, ale z gotowaniem to już nie bardzo. Sosów na zimno nie znam, pozdrawiam.
Nie,wystarczy dobrze zakręcić.
dobrze. dzieki wielkie .aha Basiu czymasz jakies dobre przepisy na sosy ale na zimno?