Alidab, czym ja Ci sie odwdziecze za piekne zdjecia? No a Till tez zasluguje na wdziecznosi do grobowej deski, obiecuje, ze jak odjada moi goscie to wezme sie za nauke wkladania Waszych zdjec do moich przepisow /za Waszym pozwoleniem oczywiscie/. Pozdrawiam serdecznie.
Ogóreczki dobre chociaż dla mnie za bardzo octowe. Następnym razem zrobię je z mniejszą ilością octu może będą lepsze..
Mnie się udało jeszcze wczoraj kupić wiśnie i zrobiłam konfiturę z rumem i migdałami i wiśnie w miodzie. Spróbowałam i już są pyszne. Ten miodowy syrop jest naprawdę "miodzio"...Zastanawiam się tylko czy muszą to być wiśnie z pestkami...
Tak wyglądają:
Wiem, że już chwaliłam udka, ale nie mogę się powstrzymać... Pychota do kwadratu. Jak tylko mam udka, to zawsze robię je według Twojego przepisu i zawsze wszyskim baaaaardzo smakują :-) POLECAM raz jeszcze :-)
Till...:))) Także uważam, że jak na swój skład jest całkiem, całkiem... jak ja lubię Twoje komentarze...:))))))))
Jamaica! czy jajka i cukier trzeba wystudzić przed dodaniem mąki!
czy można dać inną czekolade zamiast gorzkiej?? np. białą albo mleczną
pycha!!!!!!!dzieki za przepis:)
Fajny przepis,jutro będzie wg. niego przyrządzona rybcia na obiad.
Robilam paczki w zeszlym tygodniu i wyszly takie chrupiace jak racuszki, a ja chcialam zrobic takie mieciutkie :( Oczywiscie nie wyszly tez takie sliczne jak na zdjeciu :( Ale smakowaly :)
Nie miałam zsiadłego mleka więc wykorzystałam kefir, reszta już zgodnie z przepisem. Jednym słowem - racuchy rewelacja!!
Agaber - wkładasz do nagrzanego piekarnika?
moze jakis komentarz?, bo nie mam ani jednego na koncie :) byloby milo na poczatek :))