Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

vladona

(2007-08-10 11:49)

kola wielkie dzięki za przepis
rybka rewelacja, pychota,
następnym razem tylko dam śmietanę do zupy bo zwykła mi się zważyła - ale rybka i tak była przepyszna
napewno jeszcze nie raz będzie na moim stole

Madziula73

(2007-08-10 11:39)

Domyślam się, że rum lub brandy dodaje się do syropu? No chyba, że ma wystąpić w tym deserze jako trzeci muszkieter oprócz śliweczek i kawy

alisia

(2007-08-10 11:19)

Jesli obawiasz się, że ogórki mogą być miekkie, to czas pasteryzacji możesz skrócić do 10 min. Podczas pasteryzacji woda w garnku, do którego wstawione są słoiki,  powinna tylko ,,mrugać", nie może intensywnie się gotować.

ani72

(2007-08-10 11:13)

przepis ciekawy, a czy ktos z was moglby wytlumaczyc tak bardziej praktycznie co znaczy to = sterylizowanie 20 min w temp.85 stopni= bede bardzo wdzieczna

GosiaK

(2007-08-10 11:12)

Najpierw kupiłam gotowe ciasto francuskie, a dopiero potem zaczęłam szukać pomysłów na jego wykorzystanie. I natknęłam się na ten bardzo łatwy i pomysłowy przepis. Na pewno wykorzystam go na jakąś imprezkę. Dzięki.

beata132

(2007-08-10 11:11)

Czy zalewać gorącą zalewą?Jaka fasolka jest lepsza do marynowania-żółta czy zielona,czy bez różnicy?Na ile słoików wystarcza taka ilość zalewy?

newa

(2007-08-10 10:57)

w ogóle nie pasteryzować?

newa

(2007-08-10 10:56)

Dzięki Miodunka, muszę wypróbować te ciasteczka, bo ja mam wprawdzie przepis ale trochę inny i jakoś nigdy nie byłam z nich zadowolona.

Kluko

(2007-08-10 10:49)

Też polecam. Robiłem podobne, bo nie miałem czasu poszukać dokładnego przepisu. Nie ubijałem białek tylko po prostu wymieszałem całe jaja z masą i dodałem jeszcze mąki ziemniaczanej i pietruszki . Były bardzo pyszne.

beata683

(2007-08-10 10:47)

Rewelacyjny jest ten sosik. Bardzo dziękuję za przepis.

Fot. Wkn, Zupa ogórkowa
Zupa ogórkowa
946k
819
81
Wkn
sabinkag18

(2007-08-10 10:33)

Dzisiaj dostałam rozkaz,że mam ugotować jakąś zupę na obiad i wybrałam twoją..:p Mam nadzieję,że wyjdzie dobra:)Pozdrawiam

mati2

(2007-08-10 10:33)

dziekuje za mile lomentarze , i pozdrawiam.

Martynka-sloninka

(2007-08-10 10:33)

Hallo Abdul,przypadkowo znalazlam Twoj przepis na tzatziki.Tez robie (najczesciej do grilowania) z cebula i moje tzatziki zawsze robia furore i maja wielkie powodzenie,wiec wcale nie uwazam  ze cebuli nie powinno sie dodawac ;-) Pozdrowienia

sylvii

(2007-08-10 10:27)

Upieklam te drozdzowke. Rosla jak szalona, mimo ze nie czekalam caej nocy. Po godzince juz wymieszalam z maka. Wyszla pyszniutka:) Pozdrawiam autorke super przepisu.

monros

(2007-08-10 09:59)

Mirciu:) kolejny rewelacyjny przepis na spagetti. Świetny smaczek, zrobiłam tak jak ktoś tutaj polecił wcześniej, ugotowałam makaron w wodzie po brokułach, miał wyraźny posmaczek brokułów... Świetne nic dodać nic ująć:):)

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij