kola wielkie dzięki za przepis
rybka rewelacja, pychota,
następnym razem tylko dam śmietanę do zupy bo zwykła mi się zważyła - ale rybka i tak była przepyszna
napewno jeszcze nie raz będzie na moim stole
Domyślam się, że rum lub brandy dodaje się do syropu? No chyba, że ma wystąpić w tym deserze jako trzeci muszkieter oprócz śliweczek i kawy
Jesli obawiasz się, że ogórki mogą być miekkie, to czas pasteryzacji możesz skrócić do 10 min. Podczas pasteryzacji woda w garnku, do którego wstawione są słoiki, powinna tylko ,,mrugać", nie może intensywnie się gotować.
przepis ciekawy, a czy ktos z was moglby wytlumaczyc tak bardziej praktycznie co znaczy to = sterylizowanie 20 min w temp.85 stopni= bede bardzo wdzieczna
Najpierw kupiłam gotowe ciasto francuskie, a dopiero potem zaczęłam szukać pomysłów na jego wykorzystanie. I natknęłam się na ten bardzo łatwy i pomysłowy przepis. Na pewno wykorzystam go na jakąś imprezkę. Dzięki.
Czy zalewać gorącą zalewą?Jaka fasolka jest lepsza do marynowania-żółta czy zielona,czy bez różnicy?Na ile słoików wystarcza taka ilość zalewy?
w ogóle nie pasteryzować?
Dzięki Miodunka, muszę wypróbować te ciasteczka, bo ja mam wprawdzie przepis ale trochę inny i jakoś nigdy nie byłam z nich zadowolona.
Też polecam. Robiłem podobne, bo nie miałem czasu poszukać dokładnego przepisu. Nie ubijałem białek tylko po prostu wymieszałem całe jaja z masą i dodałem jeszcze mąki ziemniaczanej i pietruszki . Były bardzo pyszne.
Rewelacyjny jest ten sosik. Bardzo dziękuję za przepis.
Dzisiaj dostałam rozkaz,że mam ugotować jakąś zupę na obiad i wybrałam twoją..:p Mam nadzieję,że wyjdzie dobra:)Pozdrawiam
dziekuje za mile lomentarze , i pozdrawiam.
Hallo Abdul,przypadkowo znalazlam Twoj przepis na tzatziki.Tez robie (najczesciej do grilowania) z cebula i moje tzatziki zawsze robia furore i maja wielkie powodzenie,wiec wcale nie uwazam ze cebuli nie powinno sie dodawac ;-) Pozdrowienia
Upieklam te drozdzowke. Rosla jak szalona, mimo ze nie czekalam caej nocy. Po godzince juz wymieszalam z maka. Wyszla pyszniutka:) Pozdrawiam autorke super przepisu.
Mirciu:) kolejny rewelacyjny przepis na spagetti. Świetny smaczek, zrobiłam tak jak ktoś tutaj polecił wcześniej, ugotowałam makaron w wodzie po brokułach, miał wyraźny posmaczek brokułów... Świetne nic dodać nic ująć:):)