Przyprawa ;)
Chciałam zapytać czy kurkuma to przyprawa czy jakaś odmiana ryżu....bardzo proszę o odpowiedzieć...
Zamiast kurczaka zrobiłam malutkie "kuleczki" z miesa mielonego i do sosu dodałam grzyby mun.
chleb jest super, polecam bo to świetna alternatywa dla zwykłego chleba!!!
Ani72...:))) Paluszki z tego przepisu są bardzo dobre - tylko śmietana musi być gęsta i kwaśna i dobrze schłodzona. Co do barszczu, to wpisz w wyszukiwarkę "barszcz czerwony" i pokaże się lista przepisów do wyboru. Dzięki za uznanie ...:))) W prawym dolnym rogu dwa ostatnie zdjęcia- to zdjęcia wykonanych przeze mnie ale według przepisu Mari lemoniady (z imbiru i arbuza) oraz arbuz z wiśniówką. Są pyszne i już należą do moich ulubionych. A to są linki do tych przepisów:
http://www.wielkiezarcie.com/przepis23366.html
http://www.wielkiezarcie.com/przepis24465.html
http://www.wielkiezarcie.com/przepis24464.html Naprawdę godne wypróbowania, polecam...:)))
Czytając komentarze musze też powiedziec tak samo jak Jowita 3,ogórki sfermentowały choć był robione dokładnie jak było podane w przepisie 10 minut były pasteryzowane.
Dobrze że chociaż jeszcze zdążyłam spróbowac ,bo 3 musiałam niestety wyrzucic.Robiłam je 2.08 i co się stało z nimi nie wiem.Może ta surowa cebula to spowodowała?
w smaku!!!!!!!!!! do choinki dwa razy ten sam błąd
ups w samku oczywiście
hej hej w samku pyszny tylko za choinkę nie przypomina tego ze zjęcia alidab, podczas pieczenia biszkopty wybiło do góry i teraz bardziej przypomina placek ave pewnie coś schrzaniłam, ale ogólnie jest ok w smaku pyszny
POLECAM!!!
dzisiaj jeszcze lepsze niz wczoraj! ! ! !
PYCHOTA!!!!!!
Pancakesy smakują rewelacyjnie wszystkim członkom mojej rodziny. Dziękuję za pyszny przepis.