Przepraszam ze dopiero teraz odpowiadam. Nie, białek sie nie używa do tego przepisu, bo wyszlaby taka jajecznica a nie oto chodzi. Bialka zuzywam do robienia np. kokosanek. Pozdrawiam
Droga Froggy-ogladalm program w telewizji i dowiedzialam sie cos ciekawego---
zamiast bawic sie nacieraniem kury sola najlepiej moczyc kuraka w osolonej mocno wodzie.
Wybrobowalam i kuczak ma jeszcze wiecej smaku.Polecam
Dziękuję za szybką odpowiedź.Myślałam,że to pomyłka z tą ilością.Znalazłam na allegro kawy po 500 g,a nawey 700 g,pewnie chodzi o te paczki.Zastanawiam się jednak,czy śmietana nie opadnie,kiedy wsypię tyle kawy,przepraszam,że tak marudzę,ale chcę zrobić to ciasto,a mam pewne obawy.Powiedz ile Ty wsypałaś i czy śmietana nie opadła.
Gratuluje pomyslowosci, narazie przepis musi poczekac w kolejce, ale kiedys zrobie i poinformuje o skutkach :)
W koncu trafilam na porzadny przepis na lasagne :) wyszla rewelacyjna - polecam!
100g mąki i 100g orzechów, czy 100g orzechów i mąki łącznie???
mleko w puszce jakie ma być,słodzone czy nie?
Jedno słowo:rewelacja!!!
Ciasto rewelacyjne a na dodatek nie ma przy nim duzo roboty :) polecam!
już jest w ulubionych!!!!!!!!! bardzo apetycznie wyglada...mniam...mniam
dzieki - w takim razie poszukam dalej... ;))
witam wlasnie moje mon cheri schladza sie tylko mam pytanie czy Wam zagotowany sok z wisni po polaczeniu z czekolada wygladal jak "zwazony"? a tak po za tym krem pycha mmniam mniam dzieki i pozdrawiam
Robialm te ogorki i zapomnialam napisac komentarza :( wiec robie to teraz. Bardzo odpowiada mi polaczenie ogorkow z przecierem pomidorowym i wogole sa smaczne, jak sie beda przechowywac ? nie wiem, ale mam nadzieje, ze nie bedzie zadnych niespodzianek.
Nie, surowe chyba ze ktos nie lubi calkiem surowego to mozna lekko
podgotowac gdzies okolo 5-ciu minut.
tak było w przepisie koleżanki, widocznie capucino Tchibo czy Jakobs są większe; sprawdzałam capucino np. z Tipu- ma 100 gram, La Festa 150 gram czyli faktycznie 2 paczki, może 1,5