Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

ania0809

(2007-08-07 16:54)

Przepraszam ze dopiero teraz odpowiadam. Nie, białek sie nie używa do tego przepisu, bo wyszlaby taka jajecznica a nie oto chodzi. Bialka zuzywam do robienia np. kokosanek. Pozdrawiam

Balbina71

(2007-08-07 16:06)

Droga Froggy-ogladalm program w telewizji i dowiedzialam sie cos ciekawego---
zamiast bawic sie nacieraniem kury sola najlepiej moczyc kuraka w osolonej mocno wodzie.
Wybrobowalam i kuczak ma jeszcze wiecej smaku.Polecam

beata132

(2007-08-07 16:03)

Dziękuję za szybką odpowiedź.Myślałam,że to pomyłka z tą ilością.Znalazłam na allegro kawy po 500 g,a nawey 700 g,pewnie chodzi o te paczki.Zastanawiam się jednak,czy śmietana nie opadnie,kiedy wsypię tyle kawy,przepraszam,że tak marudzę,ale chcę zrobić to ciasto,a mam pewne obawy.Powiedz ile Ty wsypałaś i czy śmietana nie opadła. 

luckystar

(2007-08-07 15:55)

Gratuluje pomyslowosci, narazie przepis musi poczekac w kolejce, ale kiedys zrobie i poinformuje o skutkach :)

aagniesiaa

(2007-08-07 15:52)

W koncu trafilam na porzadny przepis na lasagne :) wyszla rewelacyjna - polecam!

till

(2007-08-07 15:31)

100g mąki i 100g orzechów, czy 100g orzechów i mąki łącznie???

rades

(2007-08-07 15:28)

mleko w puszce jakie ma być,słodzone czy nie?

ptysioch

(2007-08-07 15:23)

Jedno słowo:rewelacja!!!

aagniesiaa

(2007-08-07 15:11)

Ciasto rewelacyjne a na dodatek nie ma przy nim duzo roboty :) polecam!

zosiek

(2007-08-07 15:09)

już jest w ulubionych!!!!!!!!! bardzo apetycznie wyglada...mniam...mniam

editka

(2007-08-07 15:00)

dzieki - w takim razie poszukam dalej... ;))

josephine

(2007-08-07 14:36)

witam wlasnie moje mon cheri schladza sie tylko mam pytanie czy Wam zagotowany sok z wisni po polaczeniu z czekolada wygladal jak "zwazony"? a tak po za tym krem pycha mmniam mniam dzieki  i pozdrawiam

luckystar

(2007-08-07 14:27)

Robialm te ogorki i zapomnialam napisac komentarza :( wiec robie to teraz. Bardzo odpowiada mi polaczenie ogorkow z przecierem pomidorowym i wogole sa smaczne, jak sie beda przechowywac ? nie wiem, ale mam nadzieje, ze nie bedzie zadnych niespodzianek.

Balbina71

(2007-08-07 14:27)

Nie, surowe chyba ze ktos nie lubi calkiem surowego to mozna lekko
podgotowac gdzies okolo 5-ciu minut.

dana39

(2007-08-07 14:18)

tak było w przepisie koleżanki, widocznie capucino Tchibo czy Jakobs są większe; sprawdzałam capucino np. z Tipu- ma 100 gram, La Festa 150 gram czyli faktycznie 2 paczki, może 1,5

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij