A to mój motylek, przygotowałam go na 15 rocznicę urodzin mojego syna. Jest pyszny!
Oto moje przetwory
a tu mała degustacja, bo przecież nie będę czekała do zimy żeby Wam powiedzieć że jest PYSZNA!!!
Mari, dzięki za wskazówki. Do jednych słóików dałam peperoni, do innych moją ubiegłoroczną ususzoną paprykę ostrą, która w dalszym ciągu daje dobrze "popalić".
Zrobiłam tak jak sugerowałaś - dawałam od jednej "obrączki" do trzech do jednego słoika (razem z nasionami). Coś mi się wydaje, że tym sposobem zrobiłam rezerwację tylko dla siebie...:)))
Dziekuje za odpowiedz ogorki juz siedza w sloikach,zobaczymy jutro jaki maja smak mam nadzieje ze beda dobre.Pozdrawiam
Sałatka bardzo dobra. Goście się zajadali i dzieciom bardzo smakowała. Polecam wszystkim. :)) , :))
Olu - woda niepotrzebna wcale. Po zalaniu octem ogory puszcza tyle soku, ze w sumie zalewy bedzie wystarczajaca ilosc
Sałatka super smaczna :) Zrobilam ją na przyjęcie i zamiast podać w misce, nałożyłam po łyżeczce na liście cykori :) Świetnie się prezentowało i znikło w kilka krótkich chwil
Wgląda wspaniale ;-))) cieszę się, że Ci smakuje! Pozdrawiam! K.
To cisto to niebo w gębie.Mleko wystarczy gotować 2 godziny.Gorące super się rozprowadza.
To ciacho jast pycha
klaudia miesko rewelacja stwierdzilam ze juz zawsze bede tak robic kupilam łopatke i byla trche twarda po 2 gotowaniach wiec zagotowalam 3 raz i potem bylo juz super mysle ze wszystko zalezy od rodzaju miesa teraz wyprobuje piers z kurczaka bo dostalam taka ogromna, poczestowalam sasiadki i wszystkie chcialy przepis zaluje ze wyprobowalam go dopiero teraz, dzieki za przepisik pozdrowionka