Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

basik798

(2007-08-03 17:50)

zojaanna - masz rację     ta sałatka jest pyszniutka najlepsza jaką robię i zawsze wychodzi. Jest ona raczej łagodna i każdemu smakuje ale jak ktoś woli ostrzejsze to zawsze można dodać wg gustu ostrzejsze przyprawy.

ANUTSCHKA

(2007-08-03 17:44)

no.. i znów coś pysznego w wydaniu ilki :) Koniecznie muszę się zaopatrzyć w foremki na muffinki i nie mogę się doczekać, aby te babeczki wypróbować.
Dzięki i pozdrawiam. Ania

zojaanna

(2007-08-03 17:41)

Tę sałatkę robię już kilka lat. Jest naprawdę smaczna.Polecam gorąco

maminka01

(2007-08-03 17:30)

Jest naprawde pyszny!!! Napewno zrobie jeszcze nie raz! Wędruje do ulubionych

alman

(2007-08-03 17:26)

W przyszłym roku spróbuję, w tym już sezon ogórkowy zamknięty, chyba że....nic nie wiadomo, może się skuszę, choć lubię ogórki wg własnego przepisu.

beata132

(2007-08-03 17:20)

Jeszcze jedno pytanie,czy rum można czymś zastąpić?

beata132

(2007-08-03 16:53)

Mam kilka pytań.Czy konieczny jest rum,pytam ze względu na dzieci?Czy przetrzyma ten arbuz do zimy,jaki w smaku jest po wyjęciu ze słoika,nie jest zbyt miękki?Ile wychodzi z 1 kg arbuza?Przepraszam ,że tyle pytań,ale pierwszy raz spotykam się z marynowanym arbuzem.Proszę o szybką odpowiedź,dziękuję i pozdrawiam.

kamila1234

(2007-08-03 16:00)

Jolu jestem pełna podziwy dla Twojej poysłowości.Nie masz sobie równej !! Z Twojego opisu wynika że użyłaś maku suchego!?
Cieszę sie że ciasto sie udała!  No i oczywiście że smakowało.Mam jeszcze kilka przepisów  (chyba fajnych) ale czekam na okazję aby upiec i zamieścić fotkę ,bo  takie ciasta się cieszą większym powodzeniem bo widać co się robi !!

marzenkaw77

(2007-08-03 16:00)

wlaśnie skończyłam robić ,niepasteryzowałam po jakim czasie mozna dokonać próby ?bo jestem ciekawa ich smaku

sabia

(2007-08-03 15:51)

Tak, zrobiły się ukiszone ale rewelacyjne w smaku. Spijałam też zalewę lub dodawałam jako przyprawę do sosu. Tylko jeden słoiczek mi wybuchł i tego nie zjadłam bo myślałam, że się nie da. Byłam zła że zmarnowały się takie dobre ogóreczki ale otworzyłam kolejny słoik i zaczęłam jeść i jeść aż pokazało się dno. Przy ostatnim słoiku byłam zła, że zrobiłam tak mało :D.

ekkore

(2007-08-03 15:42)

skwaśniały? Jak domyślam się nie zepsuły się - skoro zjadłaś. One im dłużej przechowywane są mocniejsze - ze względu na zawartość octu i niewielką cukru. ja swoich też nie pasteryzowałam -  ale żaden mi nie wybuchł, słoiki się otwierały normalnie. uwagę o pasteryzowaniu dopisałam - bo chyba ze dwa słoiki nie chwyciły - choć ogórki się nie zepsuły, to zrobiły się takie kapciate (podczas gdy inne były Ok). Podejrzewam też, że pasteryzacja przerywa proces marnowania i potem one są łagodniejsze
 używałam je między innymi też do wypełniania pity - rewelacyjnie podnosiło smak tej faszerowanej bułki.

basiaaa

(2007-08-03 15:40)

kto lubi spirytus rozcięńczony wodką - na zdrowie , ale dla mnie za mocne - ja przplukuje wodą i to w ilosci 0,5 litra spirytusu i 0,5 litra wody. To ma być nalewka pita z umiarem , a nie slużaca upijaniu się.

sabia

(2007-08-03 15:30)

Robiłam te ogórki w zeszłym roku i nie pasteryzowałam. Jak po jakimś czasie otworzyłam pierwszy słoik to byłam przerażona, ponieważ "wybuchł". Ogórki skwaśniały. Jednak otworzyłam kolejny, ten też był kwaśny. Wszystkie zjadłam bo tak mi smakowały i one jako pierwsze zniknęły z piwnicy . Szczególnie smakowały na chlebie z pasztetem :D.

zosiek

(2007-08-03 15:21)

nad tym się nie zastanawiałm........jeśli obawiasz się tych "zwiazków" to można go piec na szklanej butelce z piwem. Pozdrawiam!!!!

Fot. IK, Babka serowa
Babka serowa
33.6k
193
28
IK
kamila1234

(2007-08-03 15:17)

IK - gdzie zdjęcie?

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij