Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

gosiak1978

(2007-05-15 15:19)

zabieram sie za tego kalafiorka!!! Wydaje się być super. Zwłaszcza z tym sosem serowym. Tak jeszcze nie jadłam. Zrobie do tego resztę kebaba zamrożonego po ostatnim grilowaniu. Powinno być ok. Napiszę jakie były wrażenia...

mati2

(2007-05-15 15:10)

Bardzo pięknie i życiowo napisane , przypomniały mi sie stare czasy to wszystko prawda i szkoda że nic już nie wróci. Pozdrawiam.

Natka64

(2007-05-15 15:04)

mamusiamuminka w dniu 2007-04-21 napisał(a):
Rewelacja!!! Aż mi ślinka pociekła.Niebawem wypróbuję! Pozdrówka

fantazja w dniu 2007-04-21 napisał(a):
mnie tez:)

Natka64 w dniu 2007-04-22 napisał(a):
Wyprobujcie i dajcie znac czy wam smakowaly ,dzieki i pozdrawiam

nadia

(2007-05-15 14:43)

Niekoniecznie na noc, wystarczy rano zrobic a na wieczór podac i jest naprawdę dobra...

Natka64

(2007-05-15 14:39)

superka w dniu 2007-03-26 napisał(a):
Można zamrażać zakwas na żurek? Mam na myśli resztkę w słoiku, aby potem szybciej żurek ukisił się.Ja zawsze wkładałam do lodówki , zakręcony,  a potem dokładałam mąki żytnej , wody zimnej i ząbek czosnku. Ale nigdy nie slyszałam o zamrażaniu ..

Natka64 w dniu 2007-03-26 napisał(a):
Tak mozna zamrazac ja tak robie a jak dolewasz wody to lepiej letnia i szczypta soli predzej sie staje sie kwasny ,pozdrawiam.

Natka64

(2007-05-15 14:36)

siljed w dniu 2007-03-10 napisał(a):
Mam ochote zrobic te fasolke. Powiedz prosze , jak to jest z ta cebula. Ona chyba nie ma byc surowa? Pozdrawiam, siljed.

Natka64 w dniu 2007-03-10 napisał(a):
tak cebule daje na koncu surowa tak jak do kapusty bialej ale jak fasolka przestygnie mozesz znow ja podgrzac jest dobra naprawde pozdrawiam paa

Natka64

(2007-05-15 14:33)

Natka64 w dniu 2007-01-30 napisał(a):
Gyros mozna kupic lub zrobic samemu ,wieprzowe mieso pokroic w paski dodac przyprawe gyros (kamis lub inna firma)i polac olejem ,wymieszac dac do lodowki na 1 dzien.

fantazja w dniu 2007-04-17 napisał(a):
moja najlepsza zupa, wprawdzie nie robilam, ale jadlam u kolezanki..mniam:)

Natka64 w dniu 2007-04-17 napisał(a):
Fantazja dzieki za mile slowa ta zupa jest naprawde pyszna a szczegolnie na przyjecia polecam paa

Natka64

(2007-05-15 14:30)

margaret w dniu 2007-03-18 napisał(a):
mam pytanie - czy chodzi o mleko skondensowane czy o normalne ?

Natka64 w dniu 2007-03-18 napisał(a):
Skondesowane  z puszki najlepiej 10% 

fantazja w dniu 2007-04-26 napisał(a):
czy moze byc mleczko tez 7,5% bo u nas 10% nie spotkalam, powiedz mi ile ta galaretka ma gramDZIEKUJE

Natka64 w dniu 2007-04-26 napisał(a):
Mysle ze moze byc a galaretka na pol litra wody to nie cale 100g

Haanala w dniu 2007-04-26 napisał(a):
Uważajcie na kiwi, przy tym owocu galaretka nie stężeje.

Natka64

(2007-05-15 14:24)

Aleksandra1973 w dniu 2007-02-13 napisał(a):
Szukalam czegos ciekwego na obiad bo nie mialam ostatnio pomyslow i natrafilam na przepis w piatek bede robila lazanki mam nadzieje ze wyjda dobre.Przepis zapisany mam juz u siebie w komputerze .Przed chwila zerklam na profil i widze ze to moja rodzina.Ciociu witam cie na Wielkim Zarciu serdecznie.Pozdrawiam z Neubergu.Dam znac jak lazanki wyszly.

Aleksandra1973 w dniu 2007-02-19 napisał(a):
Lazanki robilam dopiero w sobote ale wyszly pyszne,zrobilam dosc duzo ale do wieczora nie doczekaly bo ciagle chodzili i dokladali sobie.Dzieki za przepis i polecam innym do wyprobowania

Joening

(2007-05-15 14:08)

To ciacho jest mniamowe!!!Łatwe w wykonaniu....a jakie pyszniutkie....Dziękuje pani Misiowej

Fot. mlena, Aniołek
Aniołek
142k
1k
91
mlena
grazia32

(2007-05-15 14:03)

czy dobrze zrozumiałam kwaśna śmietana 18% i w cieście i w masie a ciasto piec w 200 stopni ? tak? i jeszcze ile sie piecze to ciasto? dzieki śliczne

grazia32

(2007-05-15 13:55)

dziekuje ślicznie

batoniks

(2007-05-15 13:50)

Robię takie ciasteczka już parę lat,przepis mam z jakiejś gazetki kulinarnej.Muszę przyznać,że są pyszne -tak kruche i maślane,że rozpływają się w ustach.Mają wielu wielbicieli wśród naszej rodzinki i znajomych.Obowiązkowo robię je na święta Bożego Narodzenia- zawsze w ilościach hurtowych!

aniusia.y

(2007-05-15 13:46)

witam! własnie zrobilam ta zebre i musze napisac ze jest pyszne
zostalo dodane do ulubionych PYCHAAAAA
pozdrawiam cieplutko

MonikaK

(2007-05-15 13:31)

Komentarze odzyskane:

luckystar w dniu 2006-11-30 napisał(a):
Interesujace, wrzucilam do ulubionych, co prawda moi nie przepadaja za sledziami ale ja na pewno skorzystam, tylko kukurydze zastapie groszkiem (nie jadam kukurydzy) mysle ze to nie zaszkodzi :))

raksa w dniu 2006-12-15 napisał(a):
Będe robić brzmi pysznie !!!

gancia w dniu 2006-12-15 napisał(a):
  A " w oleju" to znaczy jakie? Słone?

MonikaK w dniu 2006-12-18 napisał(a):
Gancia można kupić śledzie marynowane w zalewie octowej, lub marynowane w oleju te są bardziej łagodniejsze

mamawiesia w dniu 2007-02-09 napisał(a):
mam pytanko: co to za śledzie marynowane w oleju? ja znam tylko marynowane w occie, a jak w oleju to soloneprzepis jest bardzo ciekway, tylko nie wiem jakie to mają być śledzie

MonikaK w dniu 2007-02-09 napisał(a):
Mamowiesia ja kupuję śledzie, które są marynowane w occie ale potem umieszczane w oleju, a są też takie, które są do sprzedaży w samej zaprawie octowej, te są bardziej ostre. Śledzie kupuję zawsze na wagę. Mam nadzieję, że jakoś wyjaśniłam problem śledzi, pozdrawiam

joking w dniu 2007-04-07 napisał(a):
Super sałatka śledziowa.Właśnie zrobiłam na święta.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij