Ciasto dobre i wszystkim smakowal - a robilam wogole 1 raz szarlotke i mialam male obawy . Polecam na cieplo z bita smietana lub lodami, albo na zimno ( juz na drugi dzien ), wtedy jest juz bardziej scisle i lepiej sie kroi. Zrobilam tylko z 2 warstw ciasta i jablka byly bardzo soczyste.
Malena a jaki to jest przepis na placki tortilla z farszem wyrzywnym, bo szukam i nie moge nigdzie znalezc;(
Sałatka naprawdę przepyszna, szybka i idealna nawet do pochrupania bez dodatku mięsnego. Polecam
hmmm... fermetnacji, a powinno byc fermentacji :)
Sylwia_k: Ocet balsamiczny mozna kupic teraz praktycznie w kazdym sklepie, polecam np KAMISa. Ocet powstaje z moszczu winogron, ktory poddawany jest fermetnacji, oprocz tego zawiera ocet winny i przyprawy. Generalnie ja sobie tego przepisu nie wyobrazam bez octu balsamicznego, poniewaz jest on kwintesencja sosu.
mam pytanie... ten ocet balsamiczny: co to takiegi i czy mozna sie bez niego obyc w tym przepisie?
Czy można ją piec w formie z kominem?
czy można do sera włożyć brzoskwinie z puszki?
Podajemy na ciepło, czy jako wedlinę?
sugeruje gotowac puszke zamknieta, wtedy nie ma problemow z przywieraniem i brudnymi naczyniami ;-)
na jakiej wielkosci blachejest ten przepis?
bardzo dobra polewa, polecam wszystkim
Jednym bardzo smakowało,innym wcale(jak nie ze względu na alkohol,to kawę).

Zrobiłam wczoraj na obiad. Super danie! Polecam.
To raczej nie pasztet ,tylko pieczeń!