Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

jozia

(2006-04-06 09:01)

cukier puder czy zwykly,,, pozdrawiam

iza2

(2006-04-06 08:58)

Znam tego mazurka,tylko trudno było znaleźć przepis.Jest doskonały!Dam znać po świętach jaki był efekt...

helvetia

(2006-04-06 08:54)

Drogi 'Uretanie' -  w wielu Twoich przepisach dominuje w przyprawach kminek. Jest to, jak sądzę, duży wpływ kuchni czecho- i słowackiej. Wg moich doświadczeń (uczę sie ciągle od mojej mistrzyni i szwagierki Klary Molnar, ktorej książkę kulinarną 'Na węgierskim stole'  bardzo polecam) bardzo tradycyjna kuchnia węgierska nie stosuje dużych ilości kminku, jako silnie wpływającej na smak potraw przyprawy, natomiast w Gulyas leves jest dużo łagodnej papryki (najlepiej węgierskiej z rejonu Kecskemet) i nie ma tam kminku, a już na pewno nie ma przecieru pomdorowego, ktorego  Polacy natrętnie stosują do węgierskich potraw. Moi goście uwielbiają tę zupę z niezastąpionymi kluseczkami 'csipetke'.
Wprawdzie kluseczki te wymagają wiele cierpliwości w ich zrobieniu, ale pochwały gości jedzących tę zupę są warte wysiłku.

ikamateo

(2006-04-06 08:42)

Blaszka standardowa, a wafel formuje się do jej wielkości, jeżeli jest za szeroki to obcinamy jak za krótki dodajemy pasek z drugiego wafla - nie rozleci się poźniej gdyż trzyma go ciasto.
Trmperatura pieczenia  Pierwsza częś w ok 170-180 stopni a później z polewą ok 150 stopni. Pozdrawiam i dziękuje za zainteresowanie się moim mazurkiem. Życzę smacznego.

Olago

(2006-04-06 08:29)

Rozumiem, że śmietanę miesza się z serem, i potem razem to wkręca do masła?

piszanka

(2006-04-06 07:43)

czytajac te komentarze stwierdziłam że roladka musi zagościć i na moim stole,przepis już mam w ulubionych

Jamaica

(2006-04-06 06:58)

Wygląda ok, spróbuję w takiej postaci przemycić wątróbkę do mojej kuchni. Może chociaż raz moje łobuziaki nie będą się zapierać, że "pod żadnym pozorem tego nie tkną" :D

ABA

(2006-04-06 00:30)

Bardzo dziekuję za ten przepis. Bardzo dobre te kotleciki wyszły. Teraz częściej będę je przyrządzała.
Właśnie czegoś takiego prostego szukałam.

ABA

(2006-04-06 00:10)

Ja mam stary piekarnik bez termometru. Wg innych porad powinno być ok 250 st. tak jak przy prawie wszystkich kruchych ciastkach.

ABA

(2006-04-05 22:22)

Basiu na górze ten jasnozielony krem to gotowy lukier lekko-miętowy, a ten ciemniejszy zielony to krem dekoracyjny w tubce firmy Schwartau-bardzo słodki. Po raz pierwszy zastosowałam gotowy krem do przybrania. Spodobał mi się kolor. Następnym razem zastosuję swój. Zielony kolor uzyskam farbką spożywczą do jaj.

ilka76

(2006-04-05 22:21)

Ale te gołąbki są pyszne. Polecam wszystkim!

sisi

(2006-04-05 22:05)

moge potwierdzic ze ciasto bardzo dobre bo kiedys czesto je robilam dzieki za przypomnienie tego przepisu bo moj gdzies sie zapodzial POZDRAWIAM

diddlina

(2006-04-05 22:00)

A jaką średnice ma mieć tortownica??? Pięknie wygląda

diddlina

(2006-04-05 21:57)

Jeszcze jedno, rozumiem że kruszonka przychodzi odrazu na owoce??? czy po jakims czasie pieczenia, sorkiza takie pytanie ale wole się upewnić, jeszcze nie robiłam ciasta drożdżowego a te wygląda super

diddlina

(2006-04-05 21:55)

Witam, super wyglada, jaka blaszka??

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij