Nie wiem co zrobiłam źle. Po 45 minutach ciasto było jeszcze surowe, więc przetrzymałam w piekarniku dodatkowe 15 minut. Niestety wyszedł okropny zakalec i musiałam ciasto wyrzucić
Ja nie lubię panierki, najchętniej bym ją oskubała (w KFC obierałam kurczaka, gdy nie trzymała się mięsa) - dlatego staram się ją zastąpić, gdy tylko mogę parmezanem właśnie (bo jest słabo topliwy). Niestety nie da się zrobić z samego parmezanu - bo nie trzyma formy do końca (jednak jest serem i się topi), szczególnie, gdy wnętrze jest miękkie. Albo nie panierować i nie smażyć (piec w piekarniku, dusić albo grilować).
Na pewno będę wracać do tego dania...
Nie wygląda na bardzo pracochłonne :)
Aaaa, wsypałam oczywiście mąkę
Robiłam,
przepyszny
Miło mi .. fakt śliwki już dojrzewają a drożdżowe super smakuje z tym owocem.
Pozdrawiam ))
Bardzo smaczna drożdżówka, zrobiłam ze śliwkami i kruszonką w dużej tortownicy wyszła jak tort. Dziękuje za przepis.
Wsypałaś chyba mąkę
, czy mleko w proszku?
Niebo w gębie :-) Pychota
Jak szybko się robi spróbuję :)
Ja miałam borówki amerykańskie ale sadze ze jagody tez bedą ok
Dzisiaj zrobiłam
Potwierdzam, są smakowite :)
Ahaha, to prawda, trochę zabawy i ciapaniny z tym panierowaniem jest :D Ale efekt sama przyznasz niezły. Cieszę się, że poeksperymentowałaś i tak na dobrą sprawę zupełnie nowy przepis na bazie mojego Ci wyszedł . Już Twój własny. Panierka parmezanowa jest świetna - co jakiś czas też taką lubię, choćby do kotletów. Podoba mi się pomysł zapieczenia :)