Poszłam za ciosem i prócz Twojego schabu zrobiłam też tę sałatkę. Bardzo, bardzo dobra! Zamiast cebuli dodałam pora i dorzuciłam groszek, bo miałam bardzo dużą salaterkę. Zajadaliśmy dziś ze smakiem na śniadanie. Polecam!
Witam,serniczek bardzo dobry.Dziekuje za przepis.
Dziewczyny, dzięki za porady:) Schab wyszedł pierwszorzędny! Miałam taki o wadze 1,5kg, zmniejszyłam ilość soli do 4 łyżek i zamiast majonezu dodałam musztardę. Miękki, ale jak widać na zdjęciu, dający się cieniutko pokroić, super soczysty! Rarytasio! Będę wracała do przepisu. Polecam!
Ferrari-wypróbowane, polecam,delikatny smak, w sam raz dla kobiet
Rewelacja:) Mój najlepszy do tej pory sernik:) Zrobiłam z 1kg sera, spodu nie podpiekałam. Wyrósł ogromny, i chyba tylko beza leciutko opadła ale i tak jest wysoki,równy z blaszką :) Puszysty,wilgotny. Polecam:)
ładnie się upiekła
Jak masa za szybko tężeje, można ją LEKKO podgrzać, aby odzyskała ponownie gładką konsystencję
Bajka...po prostu bajka. Mięsko rozpływa się w ustach i jest przyprawione dokładnie tak jak ma być. Palce lizać
Zrobilam,jeszcze goraca sprobowalam, dobraZadziwiajace jest ile wody do miesa dodaja................tyle zostalo z 1,2 kg miesa.Zobaczymy( tu jaszcze ciepla) jak bedzie smakowala po lodowkowaniu
Witaj, teraz mamy 04.04.2015 zaraz Swieta Wielkanocne. Szkoda, ze dopiero je znalazlam, bo zrobilabym na Swieta. Ale zaraz po - robie. Dodam opinie. Ale jestem przekonana, ze bedzie pyszne. Pozdr.
Jak dla mnie REWELACJA !!!!! Dziekuje, ze podzielilas sie z nami tym przepisem. !!!!!!! DZIEKI !!!!
Zrobione. Zdegustowane. Trochę przez przypadek padło na Twój przepis - bo nie mogłam kupić soli peklującej.
Pycha, pycha, pycha. Soczysta, delikatna.
Kupiłam szynkę zapakowaną już w siatkę - i w trakcie pieczenia wydawało się, że nie zwiąże się w całość, tylko po zdjęciu siatki pozostaną kawałki. Ale wszystko wyszło ekstra. Do powtórek. Żegnaj słodka amerykańska szynko!!!!!
Fantastyczny,smak niesamowity,przepis prosty,czego chcieć więcej,dziękuje
Bardzo smaczny , właśnie skończyłam pracę w kuchni, chrzan siedzi w słoiku.Wesołych Świąt :)
Doskonaly, juz zrobilam 2 blaszki z serem i jablkami, pychotka