Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Bernadeta1233

(2015-04-04 16:55)

dwie szklanki cukru na...........tak mało mąki...hmm

Wkn

(2015-04-04 16:46)

Oj, bardzo się cieszę :) Ja miałam już nie piec mazurka, skoro niedawno były mini mazurki czekoladowe, ale chyba znów na mnie wymuszą małoletni :D

Wkn

(2015-04-04 16:32)

Jeju, to wygląda obłędnie - chciałoby się wgryźć w zdjęcie!

Wkn

(2015-04-04 15:51)

Może i na chybcika zdjęcie, ale i tak babka wygląda na nim apetycznie :)

halszka107

(2015-04-04 15:14)

Zrobiłam po raz kolejny na te święta, potwierdzam, sałatka pyszna.

Fot. megi65, Sernik Zosi
Sernik Zosi
225k
683
169
megi65
megi65

(2015-04-04 14:27)

Oj spryciarki - łatarki sernikowe ... )) Basiuu cudny gejzer .. zawsze można czapkę z frużeliny lub czekolady posadzić .

Ekkore ...tez po mistrzowsku ''zaszpachlujesz '' .. )))

ekkore

(2015-04-04 14:15)

O to, to... Podlejemy pogładzimy - będzie mocno czekoladowy - ale to mu nie zaszkodzi.

Widocznie taki urok serka świątecznego - bez względu na kraj i kontynent.

ewka63

(2015-04-04 13:56)

Nie ma że boli ;) Dziś znów Twój mazurek Wkn, to już tradycja w moim domu :)

I jeszcze raz dziękuję za przepis :) Wesołych swiąt.

Fot. misia39, 3bit
3bit
99.2k
342
11
misia39
justynna232

(2015-04-04 13:48)

bardzo smaczne, nie za słodkie. wszystkim smakuje i nie wymaga dużo pracy :)

Fot. lexi27, Sernik babuni
Sernik babuni
79.8k
579
33
lexi27
justynna232

(2015-04-04 13:47)

sernik super :) na drugi dzień po upieczeniu meeega :) nie umiem piec ciast a to jednak wyszło :)

justynna232

(2015-04-04 13:46)

ciasto pycha :) do masy smietanowej nie dodawałam cukru bo było by za słodkie. Zamiast śmietany 36% dałam 30% + trochę mleka, trochę żelatyny spożywczej i też wyszło :)

Fot. megi65, Sernik Zosi
Sernik Zosi
225k
683
169
megi65
Basialis

(2015-04-04 13:38)

U mnie tym razem tez "gory i doliny", ale cos podreperujemy, polejemy, wygladzimy i juz wiem, ze pyszny bedzie.Dzieki Madziu.

zosia-k

(2015-04-04 13:36)

Czarodziejowa  ja myslę że za dużą temperature dałas albo termoobieg dałas dlatego sie przypala ja piekę bez termoobiegu - kazdy piekarnik inaczej czasem piecze ,musisz sama dojśc  jak piekarnik piecze

Basialis

(2015-04-04 13:33)

Moja babka wyszla wspanialaZdjacie na chybcika, bo czasu brak.

aneczkabell

(2015-04-04 13:24)

jak to zrobić aby masa jaogurtowa nie stężała w oczekiwaniu na zastygnięcie galaretki??

było porażką jak musiałam takie grudy zastygnięte wykładać na warstwy

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij