Agapis ! łoooj tam ...już wymyśli dla nas : lycre i strech
ale najważniejsze ,że podusie miały lekkie lądowanie ... w żołądkach ))
Już wiem skąd znam te krupy. Tutejsza kasza jęczmienna to nasz pęczak (a z wyglądu przed ugotowaniem zwykła mazurska). Sałatka do wykonania - a przy okazji wiem co zrobić z kaszą - żeby gulasz na drugi dzień nie był z tym samym.
Zrobiłam z dzikim ryżem, smak chyba zbliżony. Pomidorki suszone własne, z czosneczkiem. Pycha!
Cieszę się ,ze mięśni smakuje
Ano bzzzz. Bo go jeszcze nie znalazłam - choć królestwo serowe u mnie jest. Z opisu Dżiugas przypomina mi emmentalera górskiego więc do tej sałatki by nie pasował. Z racji intensywnych kapar - reszta musi być mało wyrazista.
Pyszne..takie pyszne, że zniknęły zanim pomyślałam o zdjęciu
Na pewno będą powtórki. Boszzz moje biodra ucierpią, ale niech tam...
Bardzo apetyczny :)
Robię podobną surówkę od dawna,ale tym razem postanowiłam zrobić wg przepisu.Dodałam tylko trochę więcej kapusty tj. 11 szklanek ( 1,80 kg) Wyszła spora micha.Dobra,jednak z młodej kapusty na pewno będzie lepsza.Teraz już te warzywa nie są pierwszej świeżości.
Figutka, dziękuję za miły komentarz :))
Dobre ciastko tortowe,ale bez rewelacji.
Super na pewno zrobię
Łoooj !)) Dziękuję Dżani za miły komentarz..a może lepiej dosypać mąki o jakieś 100g to od razu masz więcej rogalików niż redukować masło? Następnym razem foci nie odpuszczę
..(muszę fotkę sama wkleić gdyż robimy długie trójkąty i zwijamy od czubka .. to tak na marginesie ''przystojnych'' croisanntów
)
Grzechem byłoby nie skomentować tych rogalików. Pyszne, ciasto mięciutkie jak chmurka, świetnie się z nim pracuje, niby pracochłonne ale zupełnie nie trudne. Polecam bardzo, można je przecież wałkować w tak zwanym "międzyczasie".
Ja jedynie zmniejszę troszkę ilość masła pod swój gust.
Dzięki za przepis, megi. Piątka z plusem.
Zdjęcia nie wstawię, bo byłoby zaraz pod Twoim. ![]()
Ojojoj, bez sera Dziugas?? Oczywiście, żartuję a z przepisu chętnie skorzystam, bo kusi.