Właśnie przygotowałam moją (już!:D) 4 w życiu zupę i muszę przyznać, że wyszła świetna :) Nie mając pod ręką ziemniaków zastąpiłam je kaszą jaglaną i pewnie przy tym pozostanę (warto ją przemycać jak tylko się da) . Pozdrawiam :)
kluseczki bardzo dobre.
robilam pierwszy raz i zapomnialam zmniejszyc ogien, gdy wyplynely na wierzch, wiec sie troche rozlecialy i byly takie niezbyt estetyczne. ale mialam jeszcze druga partie do ugotowania, wiec polecialam do komputera sprawdzic co robie zle - zmiejszylam ogien i wyszly idealne!
pychotka ![]()
Tak szklanka orzeszków i szklanka cukru ;) Wczoraj użyłam ponownie orzeszki solone ale wcześniej je sparzyłam i osuszyłam.
Kasza jaglana takze odkwasza organizm. Na sniadanie czesto jadam kasze jaglana z imbirem, cynamonem, siemieniem lnianym i pokrojonym jablkiem w kostke.
Smak kaszy jaglanej faktycznie nie powala,ale jest bardzo zdrowa ,mam nawet książeczkę dlaczego warto jeść tą kaszę.Dzięki za przypomnienie przepisu.
Pizza wyszła bardzo dobra,załapałam się na ostatni kawałek po przyjściu z pracy.Ciasto puszyste ,ładnie wyrosło.Pycha.
U mojej Mamy w zeszyciku widnieje dokładnie takie samo ciacho dodatkowo pamiętam go z dzieciństwa
Proste,pyszne.polecam !!! przyprawy jak dla mnie idealnie dobrane
ml cukru,ml orzeszków?
jednym słowem szklanka cukru, szklanka orzeszków
ml cukru,ml orzeszków?
Nie wyszły. Ciasto zakalec.Smak -nie za specjalny- kwestia gustu. Musiałem wyrzucić do kosza. Szkoda.
Sałatka bardzo smaczna.Jedyne co mi przeszkadzało i tego się obawiałam to podchodzi wodą a więc wizualnie nie za dobrze się prezentuje
Jedynym rozwiązaniem jest przygotowanie tuż przed spożyciem by nie za długo się "przegryzała" :)
Blok pyszny i robi furrorę. Polecam :)
Ciasto pyszne, łatwe i szybkie. Czas pieczenia zależny jest od wysokości formy jakiej się używa (im grubsze ciasto - wysoka i długa foremka - tym dłuższy czas pieczenia). 50 minut dotyczy raczej niskich i szerokich foremek. Ale przepis genialny. Piekłam już cztery razy i za każdym razem wyszło :)