Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Fot. Wkn, Kalafiorowa
Kalafiorowa
12.6k
84
10
Wkn
Ada2012

(2015-03-08 15:22)

Właśnie przygotowałam moją (już!:D) 4 w życiu zupę i muszę przyznać, że wyszła świetna :) Nie mając pod ręką ziemniaków zastąpiłam je kaszą jaglaną i pewnie przy tym pozostanę (warto ją przemycać jak tylko się da) . Pozdrawiam :)

shena

(2015-03-08 14:56)

kluseczki bardzo dobre.

robilam pierwszy raz i zapomnialam zmniejszyc ogien, gdy wyplynely na wierzch, wiec sie troche rozlecialy i byly takie niezbyt estetyczne. ale mialam jeszcze druga partie do ugotowania, wiec polecialam do komputera sprawdzic co robie zle - zmiejszylam ogien i wyszly idealne!

pychotka

Fot. Ula Z, Snickers
Snickers
6.2k
56
7
Ula Z
Ula Z

(2015-03-08 14:45)

Tak szklanka orzeszków  i szklanka cukru ;) Wczoraj użyłam ponownie orzeszki solone ale wcześniej je sparzyłam i osuszyłam.

nadia

(2015-03-08 10:02)

Kasza jaglana takze odkwasza organizm. Na sniadanie czesto jadam kasze jaglana z imbirem, cynamonem, siemieniem lnianym i pokrojonym jablkiem w kostke.

Izma73

(2015-03-08 09:47)

Smak kaszy jaglanej faktycznie nie powala,ale jest bardzo zdrowa ,mam nawet książeczkę dlaczego warto jeść tą kaszę.Dzięki za przypomnienie przepisu.

Izma73

(2015-03-08 09:33)

Pizza wyszła bardzo dobra,załapałam się na ostatni kawałek po przyjściu z pracy.Ciasto puszyste ,ładnie wyrosło.Pycha.

malgorzatawos

(2015-03-08 08:29)

U mojej Mamy w zeszyciku widnieje dokładnie takie samo ciacho dodatkowo pamiętam go z dzieciństwa

kwidzinska

(2015-03-08 08:21)

Proste,pyszne.polecam !!! przyprawy jak dla mnie idealnie dobrane

Fot. Ula Z, Snickers
Snickers
6.2k
56
7
Ula Z
Krystyna911

(2015-03-07 21:04)

ml cukru,ml orzeszków?

jednym słowem szklanka cukru, szklanka orzeszków

basia19

(2015-03-07 20:17)

ml cukru,ml orzeszków?

longinus

(2015-03-07 19:59)

Nie wyszły. Ciasto zakalec.Smak -nie za specjalny-  kwestia gustu. Musiałem wyrzucić do kosza. Szkoda.

mggi63

(2015-03-07 18:43)

Sałatka bardzo smaczna.Jedyne co mi przeszkadzało i tego się obawiałam to podchodzi wodą a więc wizualnie nie za dobrze się prezentuje Jedynym rozwiązaniem jest przygotowanie tuż przed spożyciem by nie za długo się "przegryzała" :)

Aleks2015

(2015-03-07 17:14)

Blok pyszny i robi furrorę. Polecam :)

Aleks2015

(2015-03-07 17:06)

Ciasto pyszne, łatwe i szybkie. Czas pieczenia zależny jest od wysokości formy jakiej się używa (im grubsze ciasto - wysoka i długa foremka - tym dłuższy czas pieczenia). 50 minut dotyczy raczej niskich i szerokich foremek. Ale przepis genialny. Piekłam już cztery razy i za każdym razem wyszło :)

Fot. Ula Z, Snickers
Snickers
6.2k
56
7
Ula Z
Ula Z

(2015-03-07 16:49)

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij