Angel@ .. wybacz, to mało merytoryczne ale akurat pod Twoim przepisem wcinam się z galaretką. Goplano galaretkę rozpuszczam w 300ml i myk do miseczki, salaterki. Kiedy już się zetną odwracam na deseczkę, wyjmuję (albo nożem podważam albo gorącą ściereczkę kładę na dno i myk cała galareta na deseczce. A później tniesz w paski, paseczki i robisz kwadraty , kwadraciki,prostokąty, romby, trójkąty co tam .. pamiętasz z geometrii
.
Właśnie smażę kotlety na jutrzejszy obiad, tylko... zjadłam już 2 i nie wiem ile zostanie na jutro haha Polecam są pyszne i teraz już robię dokładnie takie jak w przepisie MNIM
robiłam z przepisu mojej przyjaciółki Gruzinki mieszkającej w Tbilisi. Przepis bardzo podobny, różni sie tylko przyprawami, gdzie oprócz kolendry dawałam gotowe gruzińskie mieszanki. U mnie tylko z pestkami granatu. Bardzo smaczne są te roladki
Tak Megi,próbowałam w swoim życiu kilka razy i te kostki nie wychodziły mi jak kostki niestety.Nie wiem czemu,poproszę o jakiś patent,choć pewnie to brzmi głupio
Goplano .. Ciacho prima sort
koleżanko moja jakiej galaretki nie potrafisz zrobić , w kostce?
Opornie podchodziłam do tego ciasta,no bo jak to,ze szpinakiem?Będzie go czuć?Jednak po przeczytaniu komentarzy,rozwiały się moje wątpliwości,a dzięki propozycji Megi65 dodałam trochę malibu.Galaretkę w kostkach pominęłam jak widać,bo za chiny nie potrafię takiej zrobić.Jogurty dałam naturalne z braku ananasowych i voila,wyszło mega apetyczne!
Dzisiaj dla odmiany z budyniem i malinami ... cóż mam powiedzieć .. Proszę się częstować. Helu dla Ciebie też wystarczy
.
Bardzo dobre!)
Już na stałe jest w ulubionych ! ...ale teraz był to karczek i też wyszło pysznie !
Przepyszna ta pierś ! I na zimno i na ciepło !
Nie dodałam komentarza ale miałam ją już na komunii trzy lata temu i co jakiś czas wracam do niej ..bardzo polecam ,jeśli ktoś lubi owocowe z mięsem ...smaki !
Tym razem zrobiłam karczek ...dodałam też tym razem soli ...wyszło lepsze niż ostatnim razem !...nie tak suche i bardziej doprawione ...u mnie jak zwykle na zimno :) Polecam niezdecydowanym :)
O żesz, ale ładne!
Ja bardzo lubię tę masę ,lekka ,cytrynowa ,nieskomplikowana w robieniu ...często ją robię ...tym razem z jasnym biszkoptem ...