Paszteciki pierwsza klasa.Są tak dobre,że bardzo trudno im się oprzeć.Wyszły mi trochę nazbyt duże,ale to w niczym nie przeszkadza.
Witam. Zrobiłam roladę z szynki, w smaku pyszna,krucha ale wg mnie lepsza byłaby z karczku, bo z szynki jest trochę za sucha. Mięso było bardzo chude a trochę tłuszczyku dodało by soczystości tej roladzie. Polecam bo mięsko super.
Szklankę miodu na całą porcje, tak ja dodałam i są pyszne. Tak śmiesznie było napisane w oryginale, pozdrawiam i życzę Wesołych Świat
Przepraszam jakie emocje zadałam grzecznie pyt. zawsze na początek piszę duże litery potem zmniejszam tym razem zapomniałam i tyle przeprosiłam, ale skoro autorka wie lepiej więc pozostaje mi napisać że chyba sądzi po sobie. Życzę więcej życzliwości na te święta. Pozdrawiam.
używam tortownicy 24 cm.
ja też z takich proporcji robię biszkopt i zawsze wychodzi idealnie
Czy można jakoś przyspieszyć "namakanie" ciasta, żeby było miękkie już na drugi dzień? Czymś naponczować? Błagam, niech ktoś szybko odpowie, bo właśnie piekę blaty córce na Wigilię klasową i teraz czytam, że najlepsze na trzeci dzień...p.
robiłam kilka razy, dla mnie bardzo dobre, zamiast śnieżki daję śmietanę 30% /chyba 400/ ubitą i 1 galaretkę cytrynową rozpuszczoną w 1/4 wrzącej wody
czy ryz ma byc ugotowany dodany do mieska czy surowy?
Dzięki wielkie.
Czasu trwania świeżości nie potrafię określić, bo dość szybko zniknęły. Ale wydaje się mi, że można je upiec wcześniej i przechowywać je pod przykryciem.
Sernik rewelacja, robiłam na imieniny, i do teściowej. Właśnie dostałam zamówienie,żeby zrobić na święta.Pojedzie do teściowej.