Ciasto zrobiłam do przedszkola dla dzieciaczków.... pozostała pusta blacha :)
Bardzo smaczne i szybko sie robia. Polecam!
Gazpacho ma być gładkie,tylko jeśli ktoś chce może dodać bardzo drobno posiekane warzywa na wirzch,ale samo w sobie jest blenderowane i później przecierane przez sitko lub

Tak ma wyglądać

Zrobiłam z pieczarek z puszki,bo akurat nie miałam świeżych i pychota,następnym razem zrobie ze świeżych to bedzie miodzik
Masła nie trzeba rozpuszczać, wystarczy dodać miękkie i dobrze utrzeć z resztą składników.
Dodałam też w przepisie. SMACZNEGO !
Ciekawy pomysł na niedzielny obiad .
Też piekę karpia bez bułki tartej i w folii.Bardzo smaczny:)
Tak,to ciasto jest bez jajek i to mu nie przeszkadza,by wyrosło piękne i puszyste. Polecam wypróbować,bo jest bardzo dobre.
Witam !
Mam pytanie ,poniewaz robie sobie boczus w tej zalewie,czy ponownie moge wykorzystac ten wywar do nastepnego kawalka mieska. Szkoda byloby wylewac po jednym uzyciu. Poprosze o odpowiedz i pozdrawiam.
Robię podobnie , tylko bez bułki tartej i nie przykrywam. Taki karp jest pyszny i prawie bez roboty.
Jedna z moich ulubionych wersji to też koreczki, ale w wersji z ostrą papryczką i cebulą, po meksykańsku.
Nigdy nie lubilam robic lukru, a ten przepis jest swietny. Szybki, gesty i super bialy. Polecam
Mnie tez sie podoba.Nic nie pryszcze, nie trzeba stac przy patelni.Sprobuje na pewno.