Odpowiedż do Ady właśnie zamieściłam,ale w dyskusjach.
Ada,rozbawiła mnie Twoja wypowiedż.W pasztecie nie czujesz pasztetu?Jeśli spodziewałaś się smaku mięsa,to oczywiście,że go nie znajdziesz.Pasztety są różnego rodzaju,bezmięsne również.
Ależ mi miło! Pieczcie, pieczcie... Wszyscy kochają tych, co umieją zrobić dobry chleb :)
Jest to chlebek, którego szukałam. Mięciutki, szybko się robi, tzn. nie trzeba dzień wcześniej robić zaczynów, nie szkodzi mu dodanie dużej ilości ziaren, długo świeży, po prostu ideał
.
Gorąco polecam i bardzo dziękuję za przepis.
Jarka, dziękuję za miły komentarz i inspirację na wzmocnienie koloru :) Choć ten pewnikiem zależeć będzie też od intensywności koloru ekstraktu, ale następnym razem dodam szczyptę kurkumy dla efektu wizualnego ;) Miło mi, że skorzystałaś z przepisu :))
Wczoraj mieliśmy znowu piernikowe szaleństwa ;)
Buły bardzo dobre! Miękkie, długo zachowujące świeżość. Wierzch posypałam czarnuszką.
Bardzo ladne Ci wyszly :)
Hmmm ... , a czemu ma służyć Twoja uwaga mggi63 ;) ? Chyba po to jest " dyskusja " ... A poza tym to prawda , że ryżu nie można mieszać ( no chyba , że na risotto ) , bo podczas gotowania między ziarenkami tworzą się takie jakby kanaliki , które zapobiegają sklejaniu się . No i są różne gatunki ryżu przecież ,które różnie się gotuje ( np. ryż jaśminowy , nie wspominając o brązowym czy dzikim ) .
dla mnie to bardzo fajny przepis bo mam 2 małe kucharki i wreszcie każda dostanie swoją miskę do ucierania. Coś mi się widzi, że użyjemy normalnego cukru pudru i wypróbujemy te ciacha, bo fajnie wyglądają.... Mam tylko jedno pytanie, czy mogę użyć śmietany 18%, bo kremówka rzadko gości w mojej lodówce..? pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź
Wspaniały i pyszny,zawsze udany dziękuję za przepis.
Bardzo dobre, efektowne do tego i zamraża się dobrze - słowem - znakomite:)p.
Zrobilam dzisiaj te pierniczki. Wyszlo ok 50 szt . Fajna zabawa z dziecmi