Dzisiaj postanowiłam wypróbowac ten przepis i okazał się strzałem w dziesiątkę:) z czystym sumieniem polecam i dziękuję za przepis.Na próbę zrobiłam z makiem puszki ale już następnym razem tylko z makiem własnej roboty
Właśnie zrobiłam :)
To jeden z najdziwniejszych wynalazków z jakimi się spotkałam. Nawet nie nazwałabym tego pasztetem. Dodałam trochę papryki do smaku i czosnku w proszku. Wyszło dość niskie, bo pomniejszyłam porcję. Nie wiem jak to opisać... ale jest baaardzo dobre :) Ale chyba jako potrawa z cukinii, a nie pasztet, bo pasztetu w tym nie czuję. Pozdrawiam!
Tez robie etapami na mocnej mace i manitobie, i na 'pasta madre' zamiast drozdzy, ogolnie sporo zabawy i specjalne foremki, tona zoltek dodawanych partiami i masla ale warto. A najbardziej warto... kupic po 1 euro zaraz po swietach w markecie panettone dobrej firmy. :)
Ja akurat niedawno, w zeszłym tygodniu jadłam kupną na imprezie. Dobra - ale dla mnie to zwykła baba drożdżowa.
Pozdrawiam męża
Piekłam już kilka razy.Zamiast kruchych krówek daję masę krówkową.Ciasto jest łatwe w wykonaniu,szybkie,proste,smaczne,ładnie wygląda,nie może się nie udać.Można upiec wcześniej blaty miodowe,a potem przełożyć masą......no same zalety.
Dziekuje dziewczyny. Tak, jak napisalam z tym "tracycyjnym pannattone" to mniej wiecej, jak z polskim bigosem mnostwo przepisow i kazdy tradycyjny. Tutaj np.: http://smaker.pl/przepis-wloski-panettone,59024.html z netu z polewa czekoladowa (pewnie tez, jak najbardziej orginalny). Najwazniejsze, ze jest smaczny, dlatego zachecam do wyprobowania przepisu, pozdrawiam.
Ciasto rewelacyjne. Przed chwila ostatnia partia pierogow wyladowala w garze. Przepis zapisuje do mojego zeszytu. Dziekuje i polecam kazdemu.
Piernik rewelacyjny, zrobiłam 3 placki i jeszcze kopiasty duży talerz pierniczków, wszystko mi b wyrosło, super przepis, polecam :)
Rzeczywiście, bardzo tradycyjne, już na miesiąc przed świętami można dostać je w każdym sklepie. I bardzo dobre :)
Pyszne, wczoraj popełniłam po raz kolejny.Polecam.
piernik wspaniały!!!! :)
Ponieważ te ciasteczka robią furorę w szkole mojego syna u mnie w pracy zresztą też, po wielu próbach dodaję do ciastek cukru drobnego do wypieków (wydaje mi się że są głasze) i najpierw mieszam jaka z cukrem, miodem i śmietaną lub mlekiem i dopiero później dodaję resztę składników. Aromatu szczególnie do ciasta waniliowego dodaję całkiem sporo.
Piękna babka, ale Panettone robi się pewnymi etapami ja specjalnie do zrobienia kupiłam nawet mąkę manitoba była dobra ale ile zachodu . .. a i nie spotkałam się z takim polewanym lukrem.