Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Madzik 23

(2014-12-14 20:55)

Dzisiaj postanowiłam wypróbowac ten przepis i okazał się strzałem w dziesiątkę:) z czystym sumieniem polecam i dziękuję za przepis.Na próbę zrobiłam z makiem puszki ale już następnym razem tylko z makiem własnej roboty

Ada2012

(2014-12-14 20:42)

Właśnie zrobiłam :)

To jeden z najdziwniejszych wynalazków z jakimi się spotkałam. Nawet nie nazwałabym tego pasztetem. Dodałam trochę papryki do smaku i czosnku w proszku. Wyszło dość niskie, bo pomniejszyłam porcję. Nie wiem jak to opisać... ale jest baaardzo dobre :) Ale chyba jako potrawa z cukinii, a nie pasztet, bo pasztetu w tym nie czuję. Pozdrawiam!

Bahati

(2014-12-14 20:32)

Tez robie etapami  na mocnej mace i manitobie, i na 'pasta madre' zamiast drozdzy, ogolnie sporo zabawy i specjalne foremki, tona zoltek dodawanych partiami i masla ale warto. A najbardziej warto... kupic po 1 euro zaraz po swietach w markecie panettone dobrej firmy. :)

ekkore

(2014-12-14 20:07)

Ja akurat niedawno, w zeszłym tygodniu jadłam kupną na imprezie. Dobra - ale dla mnie to zwykła baba drożdżowa.

bogdzia

(2014-12-14 19:37)

Pozdrawiam męża 

Izma73

(2014-12-14 19:37)

Piekłam już kilka razy.Zamiast kruchych krówek daję masę krówkową.Ciasto jest łatwe w wykonaniu,szybkie,proste,smaczne,ładnie wygląda,nie może się nie udać.Można upiec wcześniej blaty miodowe,a potem przełożyć masą......no same zalety.

stokrotka390

(2014-12-14 19:18)

Dziekuje dziewczyny. Tak, jak napisalam z tym "tracycyjnym pannattone" to mniej wiecej, jak z polskim bigosem mnostwo przepisow i kazdy tradycyjny. Tutaj np.: http://smaker.pl/przepis-wloski-panettone,59024.html z netu z polewa czekoladowa (pewnie tez, jak najbardziej orginalny). Najwazniejsze, ze jest smaczny, dlatego zachecam do wyprobowania przepisu, pozdrawiam.

jolenkaq

(2014-12-14 18:30)

Ciasto rewelacyjne. Przed chwila ostatnia partia pierogow wyladowala w garze. Przepis zapisuje do mojego zeszytu. Dziekuje i polecam kazdemu. 

gabigold

(2014-12-14 18:24)

Piernik rewelacyjny, zrobiłam 3 placki i jeszcze kopiasty duży talerz pierniczków, wszystko mi b wyrosło, super przepis, polecam :)

Ada2012

(2014-12-14 18:24)

Rzeczywiście, bardzo tradycyjne, już na miesiąc przed świętami można dostać je w każdym sklepie. I bardzo dobre :)

gabigold

(2014-12-14 18:20)

Pyszne, wczoraj popełniłam po raz kolejny.Polecam.

akset

(2014-12-14 18:01)

piernik wspaniały!!!! :)

beata73

(2014-12-14 17:37)

Ponieważ te ciasteczka robią furorę w szkole mojego syna u mnie w pracy zresztą też, po wielu próbach dodaję do ciastek cukru drobnego do wypieków (wydaje mi się że są głasze) i najpierw mieszam jaka z cukrem, miodem i śmietaną lub mlekiem  i dopiero później dodaję resztę składników. Aromatu szczególnie do ciasta waniliowego dodaję całkiem sporo.

beata73

(2014-12-14 17:21)

Piękna babka, ale Panettone robi się pewnymi etapami ja specjalnie do zrobienia kupiłam nawet mąkę manitoba była dobra ale ile zachodu . .. a i nie spotkałam się z takim polewanym  lukrem. 

jannaj

(2014-12-14 17:18)

Właśnie zrobiłam

Moje nie sią specjalnie urodziwe ale za to bardzo dobre.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij