Bardzo dobra zupka, chociaż nieco ją zmodyfikowałam, czyli dodałam włoszczyznę i pokrojone w kosteczkę ziemniaczki - pycha!
Zrobiłam je ostatnio i znikło w zastraszajacym tempie :)
Polecam:) Jest bardzo smaczne, szczególnie następnego dnia :)
Ja zrobiłam z polewą od ciasta meksykańskiego- bardzo dobre......
Dobry, z serii tych "wypalających". Jako dodatek polecam dużą butelkę wody mineralnej :))
Wspaniałe, jak z pizzerii :))
Bardzo dobre jedzonko, marynatę zużyliśmy potem jako sosik do kiełbasy. Proponowałabym jednak przez pierwsze 10-15 minut smażyć na folii aluminiowej bo marynata przywiera do rusztu.
Dzieki za ta ta bulke tarta, nie wiedzialam o tym.
Robiłam na ciepłą kolację. Mój małżonek stwierdził,żedobre ale woli boczniaki a"la schabowe, za to Młody rąbał, aż się kurzyło, a nadmienię iż wybredne (szlacheckie z gatunku) dziecko jest.
Przepis jest naprawdę fantastyczny. Jescze nigdy nie wyszło mi tak piękne ciasto drożdżowe (nawet drożdżówka nocna). Piekłam na blaszce 25x40 cm. i ślicznie wyrosło.
Zapomniałam co prawda zrobić kruszonkę (skleroza). A tak mi wyszło:
na zdjęciu jescze jest trochę ciepłe ciacho
Jescze raz dziękuję i pozdrawiam.:))
dlaczego sex pistols? czyżby miał coś wspólnego z tym zespołem?? :D
Maddaleno bardzo się cieszę, że delicja Ci smkowała. Też mam ochotkę zrobić ją z malinami ale chyba poczekam na świeże. A ten pomysł z przyśpieszeniem wykonania ciasta jest barzdo dobry. Pozdrawiam:))
Jak się zdecyduję to napiszę, dostałam to ciasto, i sama jeszcze niewiem do czego wykorzystac, a kiedyś jak miałam taką osobę pod bokiem , która nam serwowała, te greckie przysmaki to niezwracałam uwagi jak się to robi, tylko się zażeraliśmy
, ale między innymi chodzi mi o to , że było coś robione właśnie ze szpinakiem i fetą, czasami mięsko do tego było. Robiła też na słodko z jabłkami, z migdałami eh.... Pozdrawiam:)
Malena tu sie nie zgadzam
do ciasta na pierogi daje od zawsze wrzatek, wtedy ciasto wychodzi pyyyszniutkie. Robie tak samo tylko dodaje do jagod bulke tarta ktora w czasie gotowania wchlania sok i pierogi nie rozklejaja sie latwo. pozdrawiam serdecznie
Ja każde ciasto na pierogi zalewam gorącą woda. To świetny patent, bo ciasto jest wtedy bardziej elastyczne i nie wysycha!. Ale mi sie zamarzyły pierogi z jagodami, mniam. Pozdrawiam
Normalnie nie zalewa sie ciasta na pierogi wrzaca woda. Tym sie wlasnie roznia.
Popieram was!!! też mam takie cos do lepienia pierogów ale zanim ja ulepię jeden tym urządzeniem to ręcznie 10 szt zrobię , szkoda kasy na na to .