You are here: / / Comments received by the user eNka

Comments received by the user eNka

fufiatka

(2014-11-07 17:48)

Kobiety !

Wy tymi marchewkami i pietruszkami każdą zupę spieprzycie

Fot. eNka, Zupa w paski
Zupa w paski
33.2k
551
36
eNka
pralina

(2014-11-06 23:30)

No i na mnie też przyszedł ten czas, że musiałam wypróbować tę zupkę. Jest pyszna i syta, gorąco polecam. U mnie wersja ze śmietaną 30 % i oczywiście na kurczaczku. Jedyna wada to fakt że jest trochę pracochłonna, ale warto kroić te warzywa dla smaku tej pysznej zupki

ewlina_84

(2014-10-31 13:13)

Brawa dla autorki przepisu... Zupa banalnie prosta do wykonania a w smaku rewelacyjna !!!!!

puchatek1205

(2014-10-29 21:00)

Właśnie zrobiłam,racuchy pierwsza klasa,robiłam z gruszkami :)

Fot. eNka, Sernik anielski
Sernik anielski
59.9k
872
27
eNka
matani

(2014-10-27 09:32)

Bardzo dobry sernik :) Jedyne co zmienię na przyszłość, to nieco zmniejszę ilość masła w spodzie. Sernik dla lubiących bardzo słodkie serniki, u mnie takich osób co najmniej spora gromadka :) Zrobiłam z rodzynkami.

 

monika4U

(2014-10-24 20:16)

placuchy przepyszne! wreszcie udalo mi sie zrobic prawdziwe racuchy:) dzieki za przepis:)

Fot. eNka, Zupa w paski
Zupa w paski
33.2k
551
36
eNka
yennefer

(2014-10-23 21:12)

Zrobione na jutrzejszy obiad. Podrasowałam nieco kolor odrobiną przecieru. Pycha! Zobaczymy, co jutro powie "zupiasta" część famili...

xxsylwia1988xx

(2014-10-22 12:24)

Racuchy z tego przepisu wychodzą super:) są przepyszne.Już kilka razy użyłam tego przepisu:)

Fot. eNka, Sernik anielski
Sernik anielski
59.9k
872
27
eNka
marzena89gb

(2014-10-16 18:30)

Dzięki za odpowiedź. Jutro biorę się za pieczenie.

eNka

(2014-10-16 18:13)

Uwielbiam ten sernik właśnie z malinami:)

marzena89gb

(2014-10-16 17:59)

eNka, czy próbowałaś piec sernik z malinami? Chciałabym upiec właśnie z tymi owocami , ale niewiem , czy maliny nie puszczą za dużo soku i sernik nie opadnie.

Tula

(2014-10-13 16:39)

Zrobiłam po raz pierwszy w życiu sernika, ponieważ nie lubię serników, ale że miałam troszkę swojskiego sera, więc zaryzykowałam. Zrobiłam z malinkami i cóż mogę powiedzieć, jest PRZEPYSZNY :) delikatny, urósł taki wielki, świetny! Polecam i dziękuję. A jednak sernik może być dobry ;)

Fot. eNka, Zupa w paski
Zupa w paski
33.2k
551
36
eNka
Ksena31

(2014-10-11 19:26)

Zupka zrobiona i powiem szczerze że jest pyszna. Nawet moja teściowa powiedziała że jest pyszna . Wchodzi na stałe do jadłospisu. Dziękuje za wspaniały przepis.

e_ra

(2014-10-10 12:24)


Troszkę potopiły się moje paski, ale gwarantuję, że są :)
Zupka szybka i smaczna. Polecam :)

Gonia55

(2014-10-01 11:36)

Moje racuszki wyszły pyszne!!!.

Most active

  • Recipes: 67
  • Articles: 0
  • Movies: 0
  • Galleries: 1
  • Recipes: 83
  • Articles: 0
  • Movies: 0
  • Galleries: 0
  • Recipes: 24
  • Articles: 0
  • Movies: 0
  • Galleries: 7
  • Recipes: 29
  • Articles: 5
  • Movies: 0
  • Galleries: 0
  • Recipes: 274
  • Articles: 7
  • Movies: 0
  • Galleries: 0
  • Recipes: 10
  • Articles: 0
  • Movies: 0
  • Galleries: 0
The rules on cookies
As part of our website we use cookies to provide you with services at the highest level. Using the site without changing the settings for cookies is that they will be included in your terminal device. You can change the settings for cookies at any time. More details in our" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Close