You are here: / / Comments received by the user eNka

Comments received by the user eNka

ewlina_84

(2014-09-30 15:58)

Ja przeciwnik kaszy gryczanej uważam , że zrobiona według tego przepisu jest.... PYSZNA

alusia275

(2014-09-28 19:23)

Racuszki wyszły przepyszne.Robiłam ściśle wg. przepisu. Osobiście nigdy ich nie lubiłam ,ale dzieci nalegały więc zrobiłam.Od tej pory zmieniam zdanie -są rewelacyjne i smaczne.Super przepis. Chyba mogę go dalej rozpowszechnić w pracy i w rodzinie ?

Fot. eNka, Zupa w paski
Zupa w paski
33.2k
551
36
eNka
Minimaxiorka

(2014-09-26 20:15)

Wspaniała, delikatna i pożywna zupa. Napewno do powtórki, bo cukinie jescze rosną w ogródku.

eNka

(2014-09-15 21:12)

Pittrek szkoda, że nie zapoznałaś się z miarami mąki przed wystawieniem krzywdzącego komentarza, otóż 2,5 szklanki mąki, to nie to samo co 0,7 kg maki. Jedna szklanka mąki pszennej = to ok. 130 – 150 gramów. A tyle trudu sobie zadałaś z rejestracją na Wielkim Żarciu, cóż...:( Pozdrawiam!

Pittrek

(2014-09-15 20:55)

0.7 maki na 0.5 mleka?

efekt masa przypominajaca poxiline... w smaku totalna bula, twarde czego efektem jest absolutny brak smaku jablek

nie polecam, zmarnowany czas i skladniki :/

Ju-No

(2014-09-10 13:20)

zupka dobruchna z tym, że dodaję więcej startych buraczków, bo je uwielbiam

attena07

(2014-09-04 14:20)

Pycha racuchy  !dodałam łyżkę octu bo ktoś twierdził że wychodzą strasznie tłuste,otóż nie wychodzą tłuste ,to zależy od stopnia nagrzanego oleju i jego ilości . Oczywiście ślicznie dziękuję za przepis  i  tylko te racuchy będę robić.

aleksandra a

(2014-09-03 18:34)

Dziś znalazłam ten przepis i postanowiłam go wypróbować.Poprostu rewelacja!!! Są o niebo lepsze od tych z drożdżami,a w środku puszyste.Teraz będę robić tylko z tego przepisu.Polecam

milunia

(2014-09-03 16:13)

Zrazy bardzo dobre,kasza pyszna.Ja do mięsa mielonego dodałam świeżą szałwię (polecam) i 1 łyżkę musztardy dijon.

Alfa

(2014-08-28 22:39)

Dziękuję za przepis, pyszna :)

katarzyna5405

(2014-08-22 19:29)

Ciasto jest pyszne, kilkakrotnie już robiłam. Przede wszystkim szybkie i łatwe, cała rodzina się zajada :) polecam leniuchom, polane czekoladą robi furrorę :))

cerekm

(2014-08-16 14:41)

eNko ! ten przepis jest przecudowny, fenomenalny !!! właśnie smażę kolejną porcję mielonych wg Twojego przepisu, ja przyprawiam je oprócz soli, pieprzu i przyprawy do grilla jeszcze ziołami prowansalskimi. Uwielbiam Twoje przepisy ;) pozdrawiam ciepło;)

attena07

(2014-08-16 13:48)

W smaku zapiekanka dobra , zrobiłam bez mięsa , tak jak w przepisie .Jedynie co mnie zaskoczyło to , to że śmietana z jajkami mi się zważyła w zapiekance wyglądała jak jajecznica.Niemam pojęcia dlaczego ?

attena07

(2014-08-16 09:25)

Jeśli z dodatkiem mięsa to ile pieczecie ?

selecta

(2014-08-15 17:25)

bardzo smaczne:)

Most active

  • Recipes: 67
  • Articles: 0
  • Movies: 0
  • Galleries: 1
  • Recipes: 83
  • Articles: 0
  • Movies: 0
  • Galleries: 0
  • Recipes: 24
  • Articles: 0
  • Movies: 0
  • Galleries: 7
  • Recipes: 29
  • Articles: 5
  • Movies: 0
  • Galleries: 0
  • Recipes: 274
  • Articles: 7
  • Movies: 0
  • Galleries: 0
  • Recipes: 10
  • Articles: 0
  • Movies: 0
  • Galleries: 0
The rules on cookies
As part of our website we use cookies to provide you with services at the highest level. Using the site without changing the settings for cookies is that they will be included in your terminal device. You can change the settings for cookies at any time. More details in our" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Close