You are here: / / Comments received by the user eNka

Comments received by the user eNka

Ksena31

(2014-12-06 20:48)

Robiłam już ją dwa razy powiem szczerze jest bardzo dobra. A co najważniejsze to jada ją moja dwuletnia córeczka to jest jej pierwszy kontakt z kalafiorem.

Fot. eNka, Zupa w paski
Zupa w paski
33.2k
551
36
eNka
Ksena31

(2014-12-06 20:43)

Dziś znowu u mnie gościła. Rodzinka ją uwielbia. Dziękuje za przepis.

madina99

(2014-12-05 12:57)

Będę robić kapuśniak tylko z tego przepisu - długo go szukałam,jest jak dla mnie świetny.

Ksena31

(2014-12-04 18:50)

Pozdrowienia dla teściowej. Zupka przepyszna

Kokosanka83

(2014-12-04 13:28)

Troszeczkę zmodyfikowałam przepis, bo dodałam żeberka i skrzydełka, kiełbaskę pokroiłam i podsmażyłam przed dodaniem i nie robiłam zasmażki. Generalnie jest to mój pierwszy kapuśniak w życiu, chociaż w domu mama gotowała tą zupę. Wczoraj po zrobieniu (jest trochę czasochłonny) stwierdziłam, że ok, ale był mi za mało kwaśny.Dziś jednak zupa się przegryzła i uważam, że jest pyszny!! Zjadłam aż dokładkę. Na pewno ta zupka wejdzie do mojego menu! Dziękuję za przepis!

Wkn

(2014-11-20 14:49)

Dziękuję, dziękuję, dziękuję i... się na przyszłość polecam :)

Puma

(2014-11-20 14:39)

Szkoda słów... Po prostu WSPANIAŁE!!! super przepis. Dziś robię kolejny raz ;)) Dziękuję.

Dosia Agnes

(2014-11-17 17:42)

Najlepszy jaki jadłam,najlepszy jaki ugotowałam  bardzo dziękuję za wspaniały przepis. U mnie bez kiełbaski też pycha.Polecam

monika_ana

(2014-11-16 16:27)

myślałam, że najlepsze racuchy robi moja teściowa więc zawsze jej zostawiałam ten przywilej robienia dla moich dzieciaków, ale dzisiaj nie miałam nic na drugie danie w domku i zajrzałam tutaj....super! nawet takim dwóm lewym rękom do garów jak moje racuszki wyszły przepysznie pozdrawiam

stefulcia

(2014-11-12 19:55)

Witam bigos naprawdę palce lizać. Wspaniały.pomimo, że robiłam bigos pierwszy raz w życiu. dzięki za super przepis.

Monia1805

(2014-11-11 23:56)

Zrobiłam na obiad i polędwiczki zniknęły w oka mgnieniu, są przepyszne. A ten sos... cudowny! Napewno nie raz jeszcze przyrządzę polędwicę w ten sposób

debica2808

(2014-11-09 16:35)

Mnie tez bardzo smakuje ten bigos. Pierwszy raz z zyciu gotowalam bigos i wyszedl masakrycznie dobry. Ale dodalam wiecej grzybow, bo je lubie i wyszedl fajnie grzybowy :)

Dzie gotowalam go po raz drugi wedlug tego samego przepisu. Dodalam tez przyprawe piri piri, bo lubie dobrze przyprawione jedzenie. Pychotka!

agusia040675

(2014-11-08 21:52)

Robiłam ten bigos wiele razy,nie wiem dlaczego jeszcze nie dodałam opini.Bigos bardzo smaczny ,gości na stole w każde święta a i bez okazji także.Polecam szczerze bo naprawdę warto

stefulcia

(2014-11-08 21:34)

ok juz doczytałam.wszystko ok

stefulcia

(2014-11-08 21:33)

witam a ja inteligentnie ugotować am w rosół ten zeberka? co teraz? pewnie bigos będzie nieudany.prosze o radę

Most active

  • Recipes: 67
  • Articles: 0
  • Movies: 0
  • Galleries: 1
  • Recipes: 83
  • Articles: 0
  • Movies: 0
  • Galleries: 0
  • Recipes: 24
  • Articles: 0
  • Movies: 0
  • Galleries: 7
  • Recipes: 29
  • Articles: 5
  • Movies: 0
  • Galleries: 0
  • Recipes: 274
  • Articles: 7
  • Movies: 0
  • Galleries: 0
  • Recipes: 10
  • Articles: 0
  • Movies: 0
  • Galleries: 0
The rules on cookies
As part of our website we use cookies to provide you with services at the highest level. Using the site without changing the settings for cookies is that they will be included in your terminal device. You can change the settings for cookies at any time. More details in our" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Close