Pyszne jak zawsze.
Pycha,pycha ,jeszcze raz pycha,dzisiaj moje urodziny i upiekłam dla rodzinki
Witam,dzisiaj upiekłam są pyszne a też upiekłam drożdżowe,zrobiłam z półtora porcij ,dam zdjęcie na półtora porcji bo z jednej nie opłaca się robić bo za mało
Pyszne po prostu.
Do kolejki.
Z podobnego przepisu robię ciasto z jabłkami, więc i ten wypróbuję.
Szkoda,że nie ma komentarzy bo podoba mi się przepis,może zaryzykuję i zrobię na próbę z połowy porcji.
Pyszności, uwielbiane przez dzieci z Nutellą. Pominęłam cukier wanil. bo użyłam Danio. Na wierzch lukier cytrynowy. Mmm..
Rogaliki pierwsza klasa, a dodatkowo wykonanie ich okazało się doskonałą zabawą dla mojego synka :)
Oto nasze dzieło, od razu z podwójnej porcji
baaardzo smaczne, u nas też robione już wielokrotnie, za każdym razem z innym nadzieniem ;), ale chyba najlepiej schodzą te z różnymi dżemami/marmoladami, dzięki za inspirację :)
Polecam, szybka i smaczna
kolejny raz zrobione, tym razem do cześci wkładałam kafelek czekolady mlecznej, i wyszły przepyszne, następnym razem zrobię wszystkie właśnie z czekoladą , polecam kolejny raz przepis
Robiłam je chyba juz z dziesięć razy z tego przepisu, po prostu rewelacja, łatwy przepis i szybko sie robi. jak dla mnie najlepsze z marmoladą wieloowocową.
NO I ZNOWU RODZINA ZAMAWIA... :) Odkąd wyszperałam ten przepis pochłaniamy je rególarnie :) U nas z czekoladą! Dziękuję i polecam!!