Mmmm pychotka.
po 130 komentarzach czas na taaakie rogaliki
Witam,właśnie wyciągnęłam z piekarnika,zapiekanka jest szybka i pyszna,polecam
Pozdrawiam
Pyszności, mięso w plastry, cebula czerwona i biała też, związały całość. Dziękuję i polecam
Witam,zrobiłam na jutro na imprezę,bardzo dobre ale faktycznie farsz wyszedł rzadki,dodałam sera żółtego i trochę zasmażki zrobiłam,polecam
I ja spróbuję:ziemniaki cienko poszatkuję,surowe zapiekę - trwa to ciut dłużej; mięso poświąteczne pieczone czeka na swoją kolejkę