Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

mniszka1604

(2010-03-11 08:40)

ile tego mleka???

mniszka1604

(2010-03-11 08:39)

tzn jak ubić na mleku?:)Przepraszam że zadaje takie pytania ale jestem poczatkująca:)

Monisiaaa

(2010-03-10 21:02)

Udka zastąpiłam filetami z kurczaka i wyszły boskiee :)

Przepis fantastyczny, właśnie robię go na jutrzejszy obiad. Powiem tak, jeszcze żaden sos słodko kwaśny nie smakował nam jak ten, przyrządzony samodzielnie z tego właśnie przepisu :) Wielkie dzięki za niego :) 

ages

(2010-03-09 23:40)

taką sałatkę od lat robi moja ciocia a dzięki niej pół mojej rodziny i znajomych ten przepis na gyrosa podchodzi mi najbardziej, jest przepyszna!

ilka76

(2010-03-09 14:47)

To znaczy, że trzeba śnieżki ubić na mleku.

mniszka1604

(2010-03-09 13:53)

a co to znaczy 2 śnieżki + mleko??To trzeba do snieżki dodac mleko???

kasia00

(2010-03-09 10:00)

Robiłam te zeberka w niedzielny obiad,wyszły wyśmienite,sosik został na drógi dzień z ryżem.
sosik o smaku słodko kwaśnym ,bardzo do ryżu pasował.Dziękuje za przepis

izulek8

(2010-03-09 09:55)

przepyszny pomysł, rodzinka zachwycona.dziękuję za super przepis:)

jacqueline

(2010-03-08 19:12)

Ja znałam wersje bez jabłka, wiec może to całkiem inna surówka... Ale  ją uwielbiam. A kocham na kaca:)

kwiasia

(2010-03-08 12:21)

Widzę, że dawno nikt nie zaglądał do tego przepisu, a szkoda ... Ja właśnie wyjęłam z pieca muffinki w wersji z mrożonymi wiśniami i po pożarciu jeszcze gorącego ciacha stwierdzam, że przepis jest rewelacyjny! Łatwe w wykonaniu, super ekspresowe i przepyszne. Podziękowania dla autorki przepisu.

kasiqqq

(2010-03-07 21:44)

Szukam idealnej babki na wielkanoc:) w piątek upiekłam Babke kakaowo-cytrynową:) Wszystkim bardzo smakowała:) 

Gosia76

(2010-03-07 21:13)

Ciasto upieklam wczoraj i juz go nie ma bylo pyszne!
Pozdrawiam.

pati2323

(2010-03-07 18:58)

witam,roladki są przepyszne,ja dodałam jeszcze do fety paprykę konserwową pokrojoną w kosteczkę,naprawdę szczerze polecam,Patrycja

matylda

(2010-03-07 15:08)

Świetna !! Polecam gorąco!!

Krystyna911

(2010-03-07 10:42)

sałatka szwedzka - w tym linku zdjęć masz co nie miara

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij