Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

ilka76

(2006-07-13 18:29)

Kanapko strasznie się cieszę, że smakowało. Mnie również bardzo smakowało i dlatego (chociaż nie mój) postanowiłam zamieścić ten przepis:))Pozdrawiam.

ilka76

(2006-07-13 18:27)

Bardzo mi miło, że serniczek Wam smakuje.:)))

aariciaa

(2006-07-13 17:01)

bardzo fajne ciacho, ładne, pyszne, prosciutkie do zrobienia:) dzieki za przepis

kanapka

(2006-07-13 15:12)

Ileczko ciasto booooooomba!!!! Chyba najlepsze jakie jadłam (a jadłam sporo bo uwielbiam słodkości) :))). Czytałam wcześniej przepis Aitno1 , ale troche mnie przerażały kalorie ze śmietany :))))), a tu proszę z jogurtem też można :)). u mnie ciacho numero uno . Pozdrawiam :)

kawu

(2006-07-13 01:22)

Ja natomiast doprawiam smietana wymieszana z majonezem .Jest rownie z pyszna

joking

(2006-07-12 15:44)

 Jutro zrobię tą pysznie zapowiadającą się piankę i już nie mogę doczekać się degustacji.Napewno jest pyszna.

ilka76

(2006-07-12 09:27)

Amazonko bardzo mi miło, że pianka smakuje. Fajny pomysł z tym spodem z herbatnikami i kakao.:))

ilka76

(2006-07-12 09:26)

Bardzo się cieszę, że ciasto smakuje - z wiśniami to też super pomysł:))

Pączuszek

(2006-07-12 08:03)

Zrobiłam w wersji jogurty wiśniowe, galaretki wiśniowe, a zamiast truskawek jagody i maliny. Ciasto oczywiście super, super, super!!! Tylko owoce konsekwentnie opadły wszystkie na dno... Ale kto by się takimi drobiazgami przejmował... ;)

Amazonka

(2006-07-12 07:59)

Jak tylko zobaczyłam fotkę wiedziałam, że muszę zrobić to ciasto w trybie ekspresowym :) Na szczęście wszystko co potrzebne miałam akurat w domu, więc nie było z tym żadnych problemów. Teraz pałaszuję kawałek do porannej kawki i muszę powiedzieć, że jest pyszne. Tak jak można było się spodziewać- leciutkie, nie za słodkie... Można jeść bez końca :D Zrobiłam tylko małą modyfikację jeśli chodzi o spód. Zamiast biszkoptów zrobiłam spód z pokruszonych herbatników wymieszanych z rozpuszczoną czekoladą i mocno schłodzonych. Wyszło naprawdę fajnie, bo spód jest taki "solidniejszy" i ciakawie kontrastuje z tą delikatną pianką. Ślicznie dziękuję za przepis :*

kasia d

(2006-07-11 19:54)

bede probowac! brzmi zachecajaco a i parowki w lodowce leza... :) Napisze jak smakowalo!

Cewa2

(2006-07-10 09:16)

Suróweczka bardzo dobra, rzeczywiście dla amatorów czosnku. Orzeźwiająca, na wczorajszy upał była w sam raz.

gosia5982

(2006-07-10 09:10)

Zapiekanka naprawde PYSZNA!! Zrobiłam z mięsem mielonym i było super.Bardzo podoba mi sie wykorzystanie jajek- daja taki pyszny posmaczek.Serdecznie polecam:)

erka

(2006-07-10 00:17)

Ja zrobilam z delicjami  i swiezymi wisniami,  PYCHOTA,

piola

(2006-07-08 12:07)

Pychotka, narobiłam tyle, ze jedliśmy przez 3 dni ale warto było. Przepis sprzedałam już koleżance, wypróbowała i też zadowolona. Dodaję na stałe do mojego menu.
Ilka wstręciucho, nie dodawaj już nowych przepisów bo nie mam czasu ich wszystkich wypróbować :-))

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij