Cieszę się, że ciasto smakuje. Pozdrawiam wszystkich:))
Powiem krótko: REWELACJA !!! Dziekuję za przepis - jest naprawdę doskonały.
Ciacho rewelka-nic wiecej nie mam do powiedzenia
Dziękuję za odpowiedz, chcę powiedzieć, że robiłam je już na obiad i rzeczywiście ser nie wypływał prawie wcale i danie było bardzo pyszne. Dziękuję za przepis i za zdjęcia, bo choć nie jestem facetem to jestem wzrokowcem, a te zdjęcia mówią same za siebie.
Ewunko ser nie powinien Ci wypłynąć - musisz smażyć kotlety na mocno rozgrzanym tłuszczu. Do podpiekania już nie potrzeba smarować naczynia tłuszczem.
Mam wielką ochotę zrobić te kotlety, ale zastanawiam się czy mi ser nie wypłynie po bokach i czy podpiekać pod przykryciem czy bez i czy smarować tłuszczem naczynie w którym będą dochodzić.
Fajny drink. Dobrze "wwchodzi"
. Dzięki za przepis
ale ja ani przez chwilę nie powiedziałam, że jest niesmaczna! - właśnie ta sałatka jest u mnie najczęściej podawana do obiadu ale jak napisałam - wersja ilki76 u mnie w domu jest tak jakby "bazą" - albo dodaję więcej różnych warzyw (jeżeli ma być do mięska) albo dodaję właśnie mięsko (szynka, kurczak wędzony lub pieczony)albo i mięsko i z pewnością więcej dodatków - wariantów jest wiele i wiele przepisów można na tej podstawie stworzyć (ot dodając choćby jedem składnik i jest nowa sałatka). Zresztą autorka również dodaje róże inne smakołyki do tej sałatki - prawda? :D
Zagościły i u mnie . Oczywiscie wszyscy zachwyceni.Polecam , szybko ,smacznie i łatwo ::)))
Już wylądowała w ulubionych:)
BRAWO!!! Ilka 76 -jestem zauroczona wszystkimi Twoimi przepisami,wygladają bardzo smakowicie i zawsze są elegancko podane - a to lubię. Fajnie,że mogę się uczyc nowości od wspaniałej młodej gospodyni.Dzieki i pozdrawiam ata
Dzięki dziewczyny
Bardzo się cieszę, że ciacho smakowało i moje zdjęcia sie podobają.:))
Surowka pyszna, na pewno zrobie czesciej.
Wspaniały. zrobiłam biszkopt z kakao , kolorystycznie pięknie, smakowo super. bedzie w moim stałym repertuarze.
przepis miałam z innego źródla z dodatkiem twarogu jak "leniwe"
zrobiłam dzieciom w przedszkolu
pomysł okazał sie strzalem w "10" dzieci pięknie jadły (oczywiscie z cukrem)
a poza tym to fajny sposób zaaplikowania dzieciom odrobiny szpinaku