Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

pati2323

(2012-08-15 14:15)

Dziś zrobiłam mirunę w Twoim cieście i jestem zachwycona przepisem :) napomknę tylko,że pangi nie jada się u nas w domku odkąd przeczytałam,jak się hoduje tą rybę... Dziękuję Kochana za super przepis :)

Xavierka

(2012-08-10 23:03)

Czy te brzoskwinie są świeże czy z puszki? Świeże owoce mają dużo soku i ryzyko zakalca się zwiększa.

megi65

(2012-08-10 16:07)

malina_a ! wooow ale pyszniutkie  dzieło sztuki kulinarnej ! Są powody do dumy .. :D !!

malina_a

(2012-08-10 15:36)

Szybkie i pyszne :) Polecam  !!!

sue

(2012-08-09 16:44)

a ja zrobilam dokladnie takie jak w przepisie,zreszta nie pierwszy raz...i mowie wam ..REWELACJA ....

Fot. ilka76, Ciepłe lody
Ciepłe lody
85.4k
614
38
ilka76
ankaa1822

(2012-08-09 14:59)

a czy można byłoby ta masą udekorować tort? Dodam że jestem ''zielona'' a potrzebuję białej masy...ale to śnieżnobiałej...

Agusia2727

(2012-08-08 19:43)

Witam. Czy zamiast wiśni można jakiś innych owoców?

pszczolka

(2012-08-07 15:00)

Bardzo zasmakował ten kotlecik mojemu synowi, dzięki Ilko za przepis

Fot. ilka76, Chleb
Chleb
19.9k
343
14
ilka76
kasiunia1982

(2012-08-06 21:24)

wlasnie wyjełam z piekarnika chlebek pysznyyyyyy naprawdę rewelacja piekłam już chleby kilka razy ale ten przepis jest najlepszy jak dla mnie troszke wiecej soli dam polecam

jagoda333

(2012-08-06 02:24)

i zapomnialam dodac ze w licie skladnikow jest zoltko ale w rzeczywistosci jest potrzebne cale jajko, zorientowalam sie juz po wyrzuceniu bialka ze jednak jest potrzbne w przepisie...

jagoda333

(2012-08-06 02:13)

Zajelo mi 2h i wyszlo 24ciastek. Pycha, polecam na jakas okazje bo bardzo ozdobne wyszly.

agusia040675

(2012-08-05 20:09)

Drożdżówki pyszne robiłam wczoraj, na dzisiaj zostało kilka sztuk.Wykrawałam szklanką.Polecam

Fot. ilka76, Donuts
Donuts
49.2k
820
43
ilka76
zakewa1233

(2012-08-05 19:33)

Robiłam z podwójnej porcjl  . Cała rodzinka zachwycona . Polecam wszystkim są doskonałe , bardzo szybko znikają . Dziekuje za przepis .

wiolek00

(2012-08-01 15:50)

brak jakos opini wiec jutro jade po jablka do kolezanki i na pt bede piekla mam nadzieje ze mi wyjdzie :)

Volsik

(2012-07-31 21:16)

Zrobiłam dziś z gromadką dzieci, były zachwycone!! Bardzo dobre, chociaz trochę za słodke według mnie. Dodałam pół na pół cukru białego i ciemnego, miały taki lekko karmelowy smak :) polecam

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij