Bananowe: 1 duży banan lub 2 małe /pokroić w plastry i schłodzić/, 200ml zimnej śmietanki 30ki, 3 łyżki dżemu z jagody, innego ulubionego.
Zblendować wszystko, wlać do lodziarki i mieszać ok. 10 minut. Polecam, pyyychotka
i ratunek w upalne dni.
Tyle lat minęło i brak komentarzy, aż szkoda bo brzmi kusząco.
jakie płaty? filety, polędwiczki? może inne mięsko bez kosteczek
pyszna i łatwa więc idealna - czosnku duużo, cebula tylko na wierzchu bo 1ną miałam, dziękuję i polecam
Fajny ten piernik
wszystko mam, to będzie dzisiaj u nas
- z czosnkiem, jak polecacie
To ciasto gości u mnie co najmniej raz w miesiącu, z różnymi owocami,pychota,szybko się robi.
A jagody kamczackie już nawet są
Mmmm pychotka.
Już nie długo zaczyna się sezon jagodowy.
po 130 komentarzach czas na taaakie rogaliki
Sernik pychotka.