Ja użyłem wrzątku. Najpierw ostrożnie po 1 łyżeczce cały czas mieszając. Później powoli wlewałem już ze szklanki. Karmel cały czas był rzadki.
poprawiłam dzięki ..
Ja je najpierw piekę a potem mrożę. Nigdy nie robiłam odwrotnie
Robiłam tą potrawkę jakiś czas temu, proste, nieskomplikowane, szybkie danie, a jakie dobre
Z tym, że my jedliśmy ją z ziemniakami, ponieważ za ryżem nikt specjalnie nie przepada
Zapomniałam zapytać, jak długo (tak mniej więcej) trzeba gotować pszenicę? Nigdy jeszcze nie robiłam kutii a mam na nią wielką ochotę.
A co się robi z masą makową? przypuszczam że też trzeba ją wymieszać razem ze wszystkim.
Korba,ciasteczka są wspaniałą rewelacją
Ciasto jest plastyczne, łatwe w przygotowaniu, pachnie świątecznym nastrojem
po prostu nie można się ciasteczkom oprzeć!
Mają tak bogaty smak,że nie potrzebują żadnego lukrowania, obsypywania cukrem. Fantastyczne same w sobie
Dziękuję za przepis i pozdrawiam
Uwielbiam taką kapustę. Ja tam mogę ją jeść bez niczego :):)
Zachowają :) Możesz śmiało piec :)
pycha!!!!!!!!!
Izuś, bardzo, bardzo Ci dziękuję za miłe słowa :) jest to dosłownie miód na me serce, ponieważ przepis wymyśliłam sama :)
czy zachowają świeżość przez tydzień? oczywiście zakładam że nie zostaną wcześniej zjedzone ;)
Jest przepyszna, jeżeli dobrze ją doprawić ale niestety, bardzo kaloryczna :)
Chlebcio już upieczone, ale tym razem z dodatkiem drożdży (bo nie miałam tyle czasu żeby czekać aż urośnie) i muszę się pochwalić że upiekł się pięknie nic się nie przypiekło jak ostatnim razem tylko z boku trochę pękł (zmniejszyłam trochę temperaturę). Chlebek pyszny mięciutki i pulchny, mam nadzieję że jutro równie będzie taki smaczny jak dziś. Następnym razem zarezerwuję sobie więcej czasu i zrobię go na samym zakwasie, pozdrawiam i życzę wszystkim wesołych Świąt.