Ale mi smaka narobiłaś.
Muszę zrobić - pewnie z indyka - bo mielony boczek niedostępny. A maszynki do mięsa się jeszcze nie dorobiłam.
Tym razem mąż poprosił ''abym nie niszczyła Michałków
) i do ciasta wsypałam garść rodzynek do środka marcepan z czekoladą mocno kakaową
I znowu pysznie było :))).
Gościom sałatka baaardzo smakowała. Poszedł cały wielki półmisek. Pomidory miałam zwykłe, pokrojone w kostkę, ale też było ładnie. Całość posypałam jeszcze zmielonymi ziarnami ostropestu.
Lenko, wielkie dzięki :)
brak podstawowych informacji tj. w jakiej temperaturze piec i jak długo?
Bardzo smaczne!!!
W składnikach na ciasto nie widzę cukru. Tak ma być, czy tylko wkradł się błąd ?
Pyszny, bardzo soczysty i mój dość ostry (leżakował całą noc w lodówce natarty czosnkiem granulow., pieprzem czosnkowym i posmarowany musztardą). Przed pieczeniem (pierwsze minuty, do przypieczenia: 200 z termoobiegiem, potem bez termoobiegu, a w połowie pieczenia 175 i okrycie folią) posypany leciutko przyprawą do pieczeni i mocno papryką słodką. Dziękuję i polecam.
hej mam zamiar zrobic podobny koszyczek :) mam pytanie... taki koszyczek mozna zjesc? :P chialabym zrobic babci jako taki maly podarunek i fajnie byloby jakby byl zjadliwy :) mysle ze tak bo to ciasto drozdzowe ale jak dlugo wytrzyma?
moze moglabym zrobic wczesniej i np zamrozic?
Makusiu, mam nadzieję, że posmakuje :). Nie wychodzi suchy, bo kiełbasa też go trochę "nawilża" od środka i ostatnio gości u nas dosłownie na każdej imprezie jako wędlina, a potem mam gotowy obiad ;).
Mniam, zapowiada się smacznie ;)
Pyszne. Na pewno zrobię jeszcze nie raz.
Świetne pieczarki. Zrobiłam na imprezkę urodzinową, podałam z ryżem i wszystkim smakowały :) POLECAM BO WARTO!!!!!!
Bardzo dobre mięsko, wszystkim smakowało.
bardzo smaczne:)