Racuszki wyszły wismienite z tym,że jabłka starłam na tarce i to był mój błąd :( Następnym razem jabłka pokroję. Te racuszki nie mogą się nie udać. Przepis pierwsza klasa:)
Goplana, jakie super krokieciorki....
Miło mi, że skorzystałaś z przepisu i smakowały :))
IwciuG, cóż mogę napisać ponad to,że krokiety pierwsza klasa.Nie soliłam,bo z rozpędu dałam całą fetę,ale warto było,bo są naprawdę pyszne.
Pozwolę sobie odpowiedzieć... mnie zdarzało się kupować w Lidlu. Pewnie w większych marketach też bywa. Poza tym z powodzeniem zastąpisz go Grana Padano albo parmezanem, z niewielką stratą dla smaku.
Przeglądam wszystkie Twoje przepisy , wiele z nich już wcześniej wypróbowałam i często do nich wracam ;) . A co do tego przepisu : powiedz mi, gdzie można kupić to pieczywo tramezzini, bo jeszcze na nie nie trafiłam ?
A gdzie można dostać pecorino?
A jak ta końcówka ? Jak to danie podajesz ? Podgrzewasz tortillę , nakładasz mięsko i polewasz sosem , śmietaną ? Czy po prostu zawijasz tortillę?
Ciacho wygląda świetnie udała Ci się Izaura, ja wczoraj również ją piekłam
Po prostu czad. nigdy jeszcze nie zrobiłem majonezu - zawsze się zważył. To jest pierszy majonez, który mi wyszedł i jest pyszny.
Torcik prześliczny:)) Ale mam pytanko - czy wierzch tortu (na zdjęciu biały) to krem? Bo trochę wyglada jak masa cukrowa taki idealnie prosty.
Dziękuję i pozdrawiam!
Bardzo smaczne, ekspresowe w wykonaniu. A jako, że jesteśmy kluskową familią, będą częste powtórki:)
Pytanie: czy jako ser można wykorzystać w tym przepisie ricottę? Pozdrawiam