Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

izeczka

(2013-10-29 12:38)

bez cukru rozumiem, ale bez cytryny dla mnie za mdły - szczególnie gdy weźmiemy słodkie jabłka żeby uniknąć dodawania cukru.

Wychodzi ok. 6-8 słoiczków z tego co pamiętam bo w tym roku jeszcze go nie robiłam więc słabo pamiętam z poprzednich lat

Ula034

(2013-10-29 12:14)

rewelka ciacho ...dzieki 

jolafasola

(2013-10-29 11:58)

Ile sloiczkow wychodzi z takiej porcji? Prosze o odpowiedz,bo chce wyprobowac ten przepis.

Monica W&O

(2013-10-29 11:45)

Wyszła bardzo smaczna. U mnie sos był ciemniejszy tylko ;) Pycha, dzięki za przepis.

basiulka21

(2013-10-29 11:30)

właśnie robiłam te naleśniki i wyszły przepyszne,do tego zrobiłam sos truskawkowy i podałam z bitą śmietaną...obłęd,nie wiedziałam że z niczego można zrobić coś pysznego.polecam!!!!!!

aniula1609

(2013-10-29 11:10)

Pulpeciki rewelacja!!! U mnie w sosie koperkowym. Przepis ląduje w ulubionych  :-)pozdrawiam

Fot. ekkore, Utopenec
Utopenec
56.9k
425
41
ekkore
ekkore

(2013-10-29 10:45)

Zakręcić normalnie, bez pasteryzowania. Można i nie zakrecać, ale wtedy możliwa inwazja octówek.

heiworth

(2013-10-29 10:44)

Do małpiatki ...

Może podpowiem ...bo też takie robię ...myślę ,że zamknięcie mocne  czy nie ...nie ma żadnego znaczenia ...

rs1107

(2013-10-29 10:39)

No i dzięki - dziś do dzieła.Coś tak ostatnio słodkawe apetyty mam.....

Tula

(2013-10-29 10:22)

Właśnie zjedliśmy, POLECAM bardzo smaczne :)

Fot. ekkore, Utopenec
Utopenec
56.9k
425
41
ekkore
małpiatka

(2013-10-29 10:10)

Chętnie zrobię pod wódeczkę.. Jedno pytanie - czy po zalaniu serdelków zakręcić mocno słoiki? Nikt nie zadał takiego pytania i nie wiem czy ja jestem taka nieobyta i dla każdego jest jasne, że tak/nie..?;)

matani

(2013-10-29 09:24)

@rs - pozwalam sobie wrzucić coś z mojego ogródka :) jak zrobić puree:http://www.wielkiezarcie.com/recipe52321.html

zegotka

(2013-10-29 09:09)

Korzystałam z tego przepisu już kilka razy,za każdym razem wychodzi super biszkopt :) Pozdrawiam.

Tula

(2013-10-29 08:53)

właśnie skończyłam je smażyć, o takie buraczki mi chodziło, POLECAM

rs1107

(2013-10-29 08:13)

Jak robisz pure z dyni?

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij