Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

gumcia

(2013-10-16 22:01)

gęsta 18%

Fot. panda25, Drink FOCH
Drink FOCH
12.4k
179
10
panda25
Agnelina

(2013-10-16 21:35)

Właśnie natknęłam się na ten przepis i ciach wszystko mam i zrobione i wypite i jestem już szczęśliwa. Właśnie mąż wjeżdża do garażu autem, zaraz zrobię i jemu na pewno się nie pogniewa

azzya

(2013-10-16 20:45)

Pyszne ciastooooooo naprawdę rewelacja

Fot. Barb82, Gulaszowa
Gulaszowa
10.8k
97
4
Barb82
Szczepan007

(2013-10-16 18:45)

Jak dla mnie za dużo ostrej papryki jak na 2 litry zupy, wyszła lekko mówiąc pikantna. No i robiąc zupę z tego przepisu następnym razem zredukuję przecier pomidorowy, bo jak dla mnie za bardzo przypomina zupę pomidorową :))) Poza tym przepis godny polecenia! Dziękuję :)

ZurbanizowanaWiewiórka

(2013-10-16 18:43)

jaka śmietana będzie najlepsza?

Grucha

(2013-10-16 18:32)

ja zrobiłem bez drozdzy tylko w odpowiednich proporcjach i teraz ładnie fermentuje 

winogrono woda cukier  pare dni stało myslałem ze nic z tego nie bedzie a teraz pracuje az miło się słucha powodzonka

nie wiem jaka to roznica ale ja robiłemz zielonych winogron

makusia

(2013-10-16 18:15)

Moja babka, dałam mniej cukru, i jogurt zamiast śmietany. Pominęłam też kakao. Pyszna, będą powtórki ;))

adasko83

(2013-10-16 17:45)

Pierwszy raz w życiu piekłam dziś biszkopt i wyszedł super taki wysoki i puszysty  :)

Dzięki za przepis :D

Mama - Różyczki

(2013-10-16 17:28)

Super, a jaka wygoda , jak link się od razu otwiera:)

Gluba666

(2013-10-16 17:23)

Udało się! :) Dzięki M-R za zwrócenie uwagi :)

Gluba666

(2013-10-16 17:16)

Kiedyś udawało mi się wstawiać aktywne linki, a od jakiegoś czasu się nie udaje. Nie wiem dlaczego. Szparagi wieczorne - zgadłaś ;)

Mama - Różyczki

(2013-10-16 17:04)

Szparagi chyba wieczorem, a tak przy okazji, mógłbyś się nauczyć dawać podświetlone linki:) Bo te które teraz dajesz , nie otwierają się , trzeba je kopiować i wklejać w przeglądarkę:)

Gluba666

(2013-10-16 16:48)

No wiem, że to na półmisku duuużo ładniejsze :) A teraz zgadnij, które robiłem w dzień, a które wieczorem :)

http://www.wielkiezarcie.com/recipe102114.html

http://www.wielkiezarcie.com/recipe102148.html

:)

je7mima

(2013-10-16 16:46)

Dziękuję Pec za podzielenie się doświadczeniem z tym przepisem. Gdybyś w przyszłości jeszcze raz chciała powtórzyć pieczenie tego ciacha, to proponuję zmniejszenie ilości mleka do - 140 ml i śmietany do 70 ml. Pozdrawiam!

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij