gęsta 18%
Właśnie natknęłam się na ten przepis i ciach wszystko mam i zrobione i wypite i jestem już szczęśliwa. Właśnie mąż wjeżdża do garażu autem, zaraz zrobię i jemu na pewno się nie pogniewa
Pyszne ciastooooooo naprawdę rewelacja
Jak dla mnie za dużo ostrej papryki jak na 2 litry zupy, wyszła lekko mówiąc pikantna. No i robiąc zupę z tego przepisu następnym razem zredukuję przecier pomidorowy, bo jak dla mnie za bardzo przypomina zupę pomidorową :))) Poza tym przepis godny polecenia! Dziękuję :)
jaka śmietana będzie najlepsza?
ja zrobiłem bez drozdzy tylko w odpowiednich proporcjach i teraz ładnie fermentuje
winogrono woda cukier pare dni stało myslałem ze nic z tego nie bedzie a teraz pracuje az miło się słucha powodzonka
nie wiem jaka to roznica ale ja robiłemz zielonych winogron
Moja babka, dałam mniej cukru, i jogurt zamiast śmietany. Pominęłam też kakao. Pyszna, będą powtórki ;))
Pierwszy raz w życiu piekłam dziś biszkopt i wyszedł super taki wysoki i puszysty :)
Dzięki za przepis :D
Super, a jaka wygoda , jak link się od razu otwiera:)
Udało się! :) Dzięki M-R za zwrócenie uwagi :)
Kiedyś udawało mi się wstawiać aktywne linki, a od jakiegoś czasu się nie udaje. Nie wiem dlaczego. Szparagi wieczorne - zgadłaś ;)
Szparagi chyba wieczorem, a tak przy okazji, mógłbyś się nauczyć dawać podświetlone linki:) Bo te które teraz dajesz , nie otwierają się , trzeba je kopiować i wklejać w przeglądarkę:)
No wiem, że to na półmisku duuużo ładniejsze :) A teraz zgadnij, które robiłem w dzień, a które wieczorem :)
http://www.wielkiezarcie.com/recipe102114.html
http://www.wielkiezarcie.com/recipe102148.html
:)
Dziękuję Pec za podzielenie się doświadczeniem z tym przepisem. Gdybyś w przyszłości jeszcze raz chciała powtórzyć pieczenie tego ciacha, to proponuję zmniejszenie ilości mleka do - 140 ml i śmietany do 70 ml. Pozdrawiam!