Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

iwonam8

(2013-10-11 10:34)

No i powróciłam do przepisu . Tym razem zgodnie z przepisem dodałam mąkę razową i ciasto było zdecydowanie gęściejsze no i wyszło super .  Polecam ciacho jest wilgotne i ma super posmak od konfitury z czarnej porzeczki . Moja rodzinka zajadała się jak było jeszcze ciepłe .

agakrr

(2013-10-11 10:12)

witam zrobiłam wino według tego przepisu   ma już 4 tydzień nie pracuje i ma konsystecie kiślu  nie wiem dlaczego czy jest do odratowania i czy musze go wylać

monix

(2013-10-11 09:27)

Rewelacyjna sałatka..............robi furorę wśród moich znajomych, i znajomych znajomych. W Anglii podbiła już niejedno podniebienie.... Super przepis...naprawdę godny polecenia

ana222

(2013-10-11 08:35)

Rewelacyjne,polecam

megi65

(2013-10-11 07:29)

Do sernika aby otrzymać taką kremową konsystencję  używa się twarogów śmietankowych wysokotłuszczowych typu : almetta , pfiladelfia  , bieluch .Cenowo i smakowo bardzo odpowiada mi ten rodzaj twarogu śmietankowego . Nie ma jednak w tym, cienia kryptoreklamy  tylko zwykła babska porada .

Zuzanno ! Użyłam  dwóch rodzajów serka naturalny i wanilinowy . Mieszałam krótko mikserem na małych obrotach , parę sek . do chwili aż połączą się składniki . Taki minimalizm pracy .

Fot. -izka-, Babka izki
Babka izki
32.6k
454
40
-izka-
Izuś

(2013-10-11 07:23)

Bardzo dobra babka, moim chłopakom bardzo smakuje. Dodałam esencję waniliową i na wierzch lukier cytrynowy. Coś czuję, że na weekend zażądają powórki , ale nie szkodzi- szybko się robi..

Zuzanna248

(2013-10-11 06:57)

Cudny, aż chce się sięgnąć po ten kawałek.
Jakiego sera waniliowego użyłaś? czym mieszasz składniki, mikserem?

blackrose4u

(2013-10-11 00:01)

wyglądają wspaniale!

blackrose4u

(2013-10-11 00:00)

nie spotkałam nigdy serka Delfico, czym go mogę zastąpić?

jolafasola

(2013-10-10 22:43)

Potwierdzam, kotleciki bardzo dobre. Do tego surowka z marchewki i pora i obiadek rewelacja.Polecam!

joana30

(2013-10-10 21:47)

Ola jeśli nie dodasz ananasa to sos bedzie tylko kwaśny ;) Ananas daje mu tego słodkiego smaczku. Ale może spróbuj z brzoskwinią? Moze taka wersja Ci posmakuje. Daj znac jak Ci wyszło ;)

Ola P

(2013-10-10 21:37)

Witam z czym można podawać taki ryż ? pozdrawiam :)

Ola P

(2013-10-10 21:34)

witam czy te ananasy to konieczność są bardzo wyczuwalne w sosie bo ja jakso nie przepadam za ananasami..

teneryfa

(2013-10-10 20:52)

Teneryfa jest super na wakacje w ciągu całego roku info tu  http://www.teneryfa24.pl/

Mokka83

(2013-10-10 20:22)

Witam. Mam pytanie - czy te naturalne barwniki nie nadadzą lukrowi dziwnego (wytrawnego) posmaku?

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij