Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

magda15135

(2013-09-27 12:22)

Udka takie sobie ale ziemniaczki REWELAYJNE!!!! Posypałam je tymiankiem. Dołożyłam czosnek, troszkę masła. Super!

kasiuniuniusia

(2013-09-27 12:20)

wygladaja przepysznie:) napewno wyprobuje przepis:)

Izma73

(2013-09-27 12:04)

U mnie w domu takie klopsiki mają większe powodzenie niż tradycyjne mielone.Do sosu dodaję trochę czosnku.

wildkatze

(2013-09-27 11:40)

Smaczne risotto, również dodałam winka, porcja dla 4-osobowej rodziny.

Basienkaa0

(2013-09-27 11:19)

Z węgierkami też jest pyszne:)

kasiuniuniusia

(2013-09-27 11:04)

potwierdzam bardzo dobra salatka zrobilam wszytskim smakowala:)

Dżanina Fonda

(2013-09-27 10:50)

Od lat robiłam wersję uboższą tego przepisu - grillowana cukinia, czosnek i zalewa octowo-oliwowa. Jest to coś pysznego i troszkę może postać w lodówce.

Twój przepis jest dużo bogatszy. Warzywka przepyszne, polecam wszystkim. Bardzo wielkie dzięki za przepisik.

Boszka

(2013-09-27 10:13)

Pomidory do kiszenia muszą być bardzo dojrzałe. Nie próbujcie z zielonymi itp, bo nic z tego nie wyjdzie.

Dodam od siebie, że przed włożeniem do słoika należy skórkę naciąć lub nakłuć widelcem.

megi65

(2013-09-27 09:39)

Pusio !  Dziękuje za miłe słowa , nie cukrujesz , wyrażasz swoją opinię a ja i miodzio i łychę dziegciu przełknę . Polewa pochodzi z przepisu Alll , zerknij na profil  naszej koleżanki i w jej przepisach znajdziesz recepturkę . Pozdrawiam ))

pusio

(2013-09-27 08:39)

Megi przepraszam, że w tym miejscu piszę, ale chciałabym się dowiedzieć z jakiego przepisu robisz polewę czekoladową AIII -  dotyczy ta polewa placków Sernik gotowany w czekoladowym biszkopcie, i Ciasto czekoladowo - śmietankowe. Piszę w tym miejscu, gdyż myślę, że do tego przepisu ostatnio zaglądasz. Nie słodzę Ci, ale bardzo ciekawe masz pomysły, a z nich oryginalne placki. Dziś zamierzam upiec śnieżną panterę. Pozdrowienia i dalszych świetnych wypieków.  

Ann93

(2013-09-27 08:29)

Dawno piekłam te pierogi, dlatego niestety nie pamiętam...

renataz36

(2013-09-27 07:29)

Jak najbardziej można je trzymać w plastikowych pojemnikach, Ja zawsze w takowe wkładam wtedy mi się nie połamią i łatwiej je wyjąć. Cieszę się że smakowały, dzięki za komentarz i pozdrówka

megi65

(2013-09-27 06:59)

A ja dopijam anno domini 2012  schomikowałam jedną ,  piękną butelczynę a tu już  zaraz trzeba nowy rocznik zakorkować , winogrona coraz bardziej dojrzałe ..Likier pyszniutki , sen po nim zdrowy i kolorowy , polecam na bezsenność

domi87

(2013-09-27 00:06)

 5 żółtek zostaje, wykorzystujemy tylko 4

jolafasola

(2013-09-26 23:44)

Ta pasta jest pyszna.Dodalam do niej duzo szczypiorku. Polecam!

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij