Janeczko, pasta pyszna!!!
Volsik ..dziekuje za miły komentarz , wszelka inwencja twórcza jak najbardziej wskazana . Pozdrawiam .
Olek ..bardzo ładne '' umaszczenie pantery '' , pomimo perypetii z piecem ładne upieczone a masa serowa cóż zawsze będzie smakować jak sernik , bo to masa serowa
. Pozdrawiam
Dzięki za przypomnienie,ja kokos lekko przypiekałam na suchej patelni teflonowej, zaraz dopiszę:)
Czy można je upiec w piekarniku?
Czy pozostałe 5 żółtek wykorzystuję się do czegoś ,czy one zostają???
Ciasto wykonane zgodnie z przepisem /ser półtłusty/. Wyszło zdecydowanie ciemniejsze niz oryginał. Walka z blachą prawie jak u iwett tyle tylko, że dla odmiany z powodu zby duzego rozmiaru. Nie chciała się zmieścic w piekarniku /w poprzedniim sie mieściła bez problemu
/. W efekcie wisiała w powietrzu lekko wsparta na bocznych prowadnicach. Ciasto wszystkim bardzo smakowało, jak dla mnie nie do końca pasuje mi konsystencja masy serowej, którą po komentarzach inaczej sobie wyobrażałam.
Tak, mięso ma być surowe. Należy je nałożyć dość cienko, aby miało szanse usmażyć się przez ok. 4 minuty.
Pewno surowy i zmielony, lub drobniutko posiekany.
Czy mieso ma być surowe?
Ile wychodzi sztuk z tej proporcji?
a ten boczek to surowy dodajemy? pytam bo chce dziś zrobić:)
bardzo dobry polecam :)
Ciasto jest przepyszne!!!
Naprawdę smaczne!
Iwono, ja prażony kokos robię tak, że na patelnię daję solidną łyżkę margaryny, jak się rozpuści - dodaję cukier (ok. 3 łyżki), chwilkę "poprażę" i wsypuję kokos. Na oko 3/4 szkl, widzę po prostu czy tłuszcz się wchłonął. Taki kokos chwilkę smażyć na złoto-brązowy kolor. Po ostudzeniu jest fajnie chrupiący.