Bardzo dobry przepis.Zrobiłam potrójna porcje i chyba zrobię więcej.Dziekuję za przepis.
Violetta :
tak, potem w occie zmiękną i nie będzie ich czuć.
Rdzina dlaczego dziwne? Normalne gołąbki z ziemniaków, mniej zbite niż tarte jak na placki.
Bardzo ładnie wyglądają i te " oczy". Cieszę się, że trafiły w wasze kubki smakowe.
Wygladaja smakowicie.Szczerze mowiac,to nigdy nie robilam takich nalesnikow.Przepis laduje do ulubionych.
Chelbek przepyszny wyszedł. Zmieszałam kilka rodzajów mąki tj. razową, żytnią, pszenną pełnoziarnistą, zwykłą i ziemniaczaną. Efekt taki, że zjedliśmy prawie cały na raz;)
Moje Drogie Koleżanki .. odpowiadam na pytania ..
Basiu .. mój M.. wciąga tylko domowe ciasta , cóż mam robić .. '' muszem'' piec ciacha , bo znajdzie inną '' słodszą ''
.
Agusiu .. brzoskwinie odsączone , sam owoc nie mniej 2 łychy soku dolałam :)
Aniu ..myślę , że można ciekawa jestem smaku i konsystencji , myślę ,że trochę cukru trzeba więcej dołożyć , chyba ,że lubisz taki kwaśno - jogurtowy posmak .
Wzięłam się za kolejną pyszność -kruche ciasto ze śliwką, w sam raz na przywitanie jesieni... pyszne,pachnące cynamonem i migdałami z trzcinowym cukrem..niby zwykłe kruche,a jednak inne. Moja tortownica była mniejsza (18cm). Dzięki za przepis,pozdrawiam.
Śledziki Super wyszły, jeszcze niedziela przed nami, a tu pusty słój buuu...Będą powtórki, bo my z tych, co śledzie na okrągło jedzą...
Bardzo dobrze dobrane składniki jak dla mnie pychota. Polecam wypróbowanie przepisu.
Megi - sernik wyglada fantastycznie , pytanko czym mozna zastapic serek homogenizowany gdyz takiego tu nie spotkalam , myslisz ze jogurt grecki bedzie ok czy nie za bardzo ?
rewelacja
pyszne zachęcam do wypróbowania
oj dziwne jak zrobię dam znać