Polecam jednak ten drobny cukier trzcinowy,albo puder z cukru trzcinowego,bo dzisiaj akurat zrobiłam do drożdżówki i strzela w zębach,a może na taki trafiłam,nie wiem od czego to zależy.
Jasiu, śmiem twierdzić, że twoje gołąbki są nawet lepsze niż te z mięsem i ryżem, bardzo nam smakowały i pewnie włączę je na stałe do domowego menu, dzięki ci za ten przepis. Do nadzienia dodałam przesmażony surowy boczek, więc na zdjęciu ma oczy, szczerze polecam przepis.
musze wyprobowac ten przepis, bo chlebki wygladaja smakowicie:) chociaz ze 2 razy pieklam z innego przepisu na WZ i niestety klapa wyszla...wiec moze teraz sie uda:)
Mój blok też się ciągnie, jak krówka. Hmm, następnym razem wypróbuję inny przepis.
Poza tym nie pisze, kiedy dodać kakao. Domyśliłam się, że razem z mlekiem w proszku. Jak na przepis, który jest w polecanych, wypadałoby to poprawić... ![]()
Zrobiłam dziś. Rzeczywiście rewelacja!!!
Wyszła pyszna choć jak dla mnie ciut za mało słodka ale to już kwestia gustu.Polecam przepis.Jest prościutki .Ja nie jestem jakąś szałową kucharką a zrobiłam ją.
Berdzo dziekuje. Lubie przekonywac takich niedowiarkow , ze sa rzeczy ktorach jeszcze nie jedli a pyszne. Pozdrawiam
Pychota :D
Po raz kolejny - tym razem ze świeżych koźlaczków i prawdziwków, z ziemniakami i makaronem świderki, dużą ilością zieleniny i pokrojonym w małą kosteczkę żółtym serem. Mmm..
MR- torcik zrobiony i natchmiast zjedzony! Bardzo wszystkim smakował. Kroiłam tak, jak napisałaś i nic się nie kruszyło. Pozdrawiam:)
Halinko ! To jednak było niebezpieczne - pantera dreptająca po piętach . Jednak '' rozpracowałaś '' ją po mistrzowsku
. Pozdrawiam pięknie :))
Dziś piekłam, polecam!!! Po prostu pyszne.
Ciasto chodzilo za mna.Wczoraj zrobione bardzo,bardzo dobre.Polecam!Pozdrawiam autorke przepisu.