Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Izma73

(2013-09-21 19:36)

Polecam jednak ten drobny cukier trzcinowy,albo puder z cukru trzcinowego,bo dzisiaj akurat zrobiłam do drożdżówki i strzela w zębach,a może na taki trafiłam,nie wiem od czego to zależy.

bogdzia

(2013-09-21 18:43)

Jasiu, śmiem twierdzić, że twoje gołąbki są nawet lepsze niż te z mięsem i ryżem, bardzo nam smakowały i pewnie włączę je na stałe do domowego menu, dzięki ci za ten przepis. Do nadzienia dodałam przesmażony surowy boczek, więc na zdjęciu ma oczy, szczerze polecam przepis.

kasiuniuniusia

(2013-09-21 18:40)

musze wyprobowac ten przepis, bo chlebki wygladaja smakowicie:) chociaz ze 2 razy pieklam z innego przepisu na WZ i niestety klapa wyszla...wiec moze teraz sie uda:)

pynia65

(2013-09-21 18:40)

mielic z osciami? 

Jagoda Fioletowa

(2013-09-21 18:39)

Mój blok też się ciągnie, jak krówka. Hmm, następnym razem wypróbuję inny przepis.

Poza tym nie pisze, kiedy dodać kakao. Domyśliłam się, że razem z mlekiem w proszku. Jak na przepis, który jest w polecanych, wypadałoby to poprawić...

iwonkab

(2013-09-21 18:34)

Zrobiłam dziś. Rzeczywiście rewelacja!!!

szkieletorek

(2013-09-21 18:22)

Wyszła pyszna choć jak dla mnie ciut za mało słodka ale to już kwestia gustu.Polecam przepis.Jest prościutki .Ja nie jestem jakąś szałową kucharką a zrobiłam ją.

skopolendra

(2013-09-21 18:04)

Berdzo dziekuje. Lubie przekonywac takich niedowiarkow , ze sa rzeczy ktorach jeszcze nie jedli a pyszne. Pozdrawiam

kokarda

(2013-09-21 18:03)

Popelnione :) spoczi 

gusienka

(2013-09-21 18:02)

Pychota :D

Fot. Wkn, Zupa grzybowa
Zupa grzybowa
369k
620
41
Wkn
piegusowa

(2013-09-21 17:32)

Po raz kolejny - tym razem ze świeżych koźlaczków i prawdziwków, z ziemniakami i makaronem świderki, dużą ilością zieleniny i pokrojonym w małą kosteczkę żółtym serem. Mmm..

Ania35

(2013-09-21 17:30)

MR- torcik zrobiony i natchmiast zjedzony! Bardzo wszystkim smakował. Kroiłam tak, jak napisałaś i nic się nie kruszyło. Pozdrawiam:)

megi65

(2013-09-21 17:21)

Halinko ! To jednak było niebezpieczne -  pantera dreptająca po piętach . Jednak '' rozpracowałaś '' ją po mistrzowsku  . Pozdrawiam pięknie :))

Kingap

(2013-09-21 16:54)

Dziś piekłam, polecam!!! Po prostu pyszne.

halina12

(2013-09-21 16:48)

Ciasto chodzilo za mna.Wczoraj zrobione bardzo,bardzo dobre.Polecam!Pozdrawiam autorke przepisu.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij